reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Potworny Ból krocza w 21tc...czy ktoś tak miał?:((

Kapri

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
12 Listopad 2019
Postów
43
Kochane Kobitki, czy któraś z Was cierpiała w 21tc na potworny ból krocza? :(( z dnia na dzień jest coraz gorzej, nie mogę siedzieć, są problemy ze wstawaniem a dziś już praktycznie „wyje” z bólu. Nie mam sił nawet na wizytę by się ubrać i wyjść do lekarza. Co to może być? Rozumiem w 3trynestrze..,ale żeby teraz? Dzidzia na połówkowym ważyła 420g... ja przed ciąża 53kg-170cm wzrostu. Czy to może być skracająca się szyjka macicy? Na usg jeszcze tydzień temu miałam 3,5cm... :(( pomóżcie
 
reklama
Rozwiązanie
Hej na szczęście już przeszło, teraz zmagam się z zapaleniem pęcherza walczę z tym no i nic:////
Ja na drogi moczowe pije fitolizyne. Dobrze ze ból krocza już minął. U mnie bez zmian.
Lekarz Ci coś doradził na to ??
W pierwszej ciąży przeszło po porodzie ?




No to dobrze ze przeszło, może coś tam się rozciągało i stad ten ból,
Pij dużo soku z żurawiny, a jeśli to nic nie da musisz jakaś furagine brać - ale skonsultuj się lepiej z lekarzem przed
W poprzedniej ciąży jak i w tej będę mieć cc, że względu na to że rozejscie już jest duże. Biorę tylko wapno. A po porodzie trochę bolało ale po 6 tyg już było ok.
To ból spojenia łonowego.
Ciało przygotowuje się do porodu, układ miednicy się zmienia, staje się bardziej plastyczny.
Też przez to przechodziłam, łatwo nie było. Minie po porodzie, nic z tym nie zrobisz.
 
To ból spojenia łonowego.
Ciało przygotowuje się do porodu, układ miednicy się zmienia, staje się bardziej plastyczny.
Też przez to przechodziłam, łatwo nie było. Minie po porodzie, nic z tym nie zrobisz.
Ból jest okropny ja np. Od dziś nie mogę się zupełnie ruszać, ale bardziej się obawiam, ze to szyjka zaczęła się skracać obym się myliła. A jest na ten ból jakiś sposób choćby domowy? Myślałam, ze ten ból pojawia się na jakiś czas i po rozciągnięciu znika:( dziękuje za odp👍
 
Mnie tez tak boli krocze - (spojenie łonowe )już od 3 msc , najgorzej jest jak dużo pochodzę... wtedy z boku na bok w łóżku nie mogę się odwrócić, nie mówię o założeniu spodni czy skarpetek
Ale nie jest powiedziane ze to samo jest u Ciebie - lepiej poradź się swojego lekarza
 
Mnie tez tak boli krocze - (spojenie łonowe )już od 3 msc , najgorzej jest jak dużo pochodzę... wtedy z boku na bok w łóżku nie mogę się odwrócić, nie mówię o założeniu spodni czy skarpetek
Ale nie jest powiedziane ze to samo jest u Ciebie - lepiej poradź się swojego lekarza
To ja mam to o czym piszesz, ale od 21tyg ciąży. Mąż pomaga mi zakładać skarpetki spodnie buty nie mogę się schylić. A w kt miesuacu ciąży Jesteś obecnie? Ja biorę od dziś Nospe bo nic innego nie mam..:(
 
To ja mam to o czym piszesz, ale od 21tyg ciąży. Mąż pomaga mi zakładać skarpetki spodnie buty nie mogę się schylić. A w kt miesuacu ciąży Jesteś obecnie? Ja biorę od dziś Nospe bo nic innego nie mam..:(

Obecnie 36+2, nospy nie brałam ale raz mnie tak już bolało ze wzielam Apap. Staram sie unikać lekow. Nie pocieszę Cię- moja ginekolog powiedziała ze będzie to do porodu a nawet dłużej .. chwile trwa zanim to spojenie się z powrotem zejdzie.
Proponowała mi jogę ale wg mnie to kompletnie bez sensu bo im bardziej się wyginam tym bardziej boli. Najlepiej jest jak dużo leżę i odpoczywam ale ileż można :(
 
reklama
Obecnie 36+2, nospy nie brałam ale raz mnie tak już bolało ze wzielam Apap. Staram sie unikać lekow. Nie pocieszę Cię- moja ginekolog powiedziała ze będzie to do porodu a nawet dłużej .. chwile trwa zanim to spojenie się z powrotem zejdzie.
Proponowała mi jogę ale wg mnie to kompletnie bez sensu bo im bardziej się wyginam tym bardziej boli. Najlepiej jest jak dużo leżę i odpoczywam ale ileż można :(
O mój Boże... dziś w nocy biodra uda doszły ból jak po wypadku i ból w piętach???? Tak jakby tam krew się nie dopłynęła? Szok brałam nogi w górę w dół i umierałam teraz ciut mnie rano, noc najgorsza.. :((((
 
reklama
O mój Boże... dziś w nocy biodra uda doszły ból jak po wypadku i ból w piętach???? Tak jakby tam krew się nie dopłynęła? Szok brałam nogi w górę w dół i umierałam teraz ciut mnie rano, noc najgorsza.. :((((

A może Ci dzidzia uciska jakiś nerw uciska??
Albo niewygodnie spisz, dziewczyny chwalą sobie na biodra te poduszki ciążowe
 
Do góry