reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

powiększone gruczoły piersiowe u dziecka

Dołączył(a)
10 Styczeń 2009
Postów
6
Moja córeczka ma 16 miesięcy i ma powiększony gruczoł piersiowy .Bardzo się martwie ...czy ktos wie coś na ten temat ?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Wsumie to zbytnio sie nie znam , ale to mzo ebyc jakies zapalanie?:eek:
Mojej kolezanki synek ma dwa powiekszone cycuszki i lekarz powiedzial ze zniknie mu to za jakis czas:confused2:samo i nic z tym nie robic :no::baffled:tylko tyle co moge ci powiedziec :sorry:
 
witam, u mojej córeczki problemy zaczęły sie ok 6 misiąca, zauważylam zgrubienia w obu piersiach, ok 2 cm , które z dnia na dzień sie powiększały, endokrynolog stwiedziła ze nie należy sie tym przejmować bo u dziewczynek to sie zdarza "notorycznie" i przeważnie ustępuje, zwrócił mi również uwagę na fakt iż powiekszone gruczoły piersiowe mogą być reakcją na pokarm, nie bardzo chce i sie wierzyć - byc może to zbieg okoliczności ale po 6 miesiącu zaczęlam karmić córeczkę rybką ze słoiczka , skrupulatnie ograniczłam jej określone pokarmy żeby zobaczyc czy gruczoły sie nie zmniejszają, odkąd przestalam jej podawać rybkę gruczoły zniknęły całkowicie po ok 5 dniach ,teraz ma 10 mieieięcy i gruczoly od paru dni są prawie niewyczuwalne, wszystkie mamy chce uspokoić że u dziewczynek to sie czesto zdarza
 
a ja słyszałam od znajomej której córeczka ma taki problem, że lekarz kazał ograniczyć spożywanie kurczaków - podobno w paszy jest hormon który powoduje takie zmiany u dzieci. poczytaj na ten temat, pewnie w necie jest dużo informacji
 
Do góry