reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Powiększone piersi

Dołączył(a)
14 Październik 2018
Postów
6
Nie wiem czy to dobry dział, ale spróbuje. Jeżeli cos zrobiłam nie tak to prosze usunąć temat. Witam, miała może któraś z was taki przypadek, że po okresie piersi nadal były powiększone bez żadnych boleści ? Jaki może być powód tego objawu. Dodam, że po okresie miałam drętwienia kończyn i lekkie nadciśnienie więc 2 razy brałam hydroksyzyne. 4 dnia po okresie doznałam urazu głowy przez co biorę codziennie jakieś leki przeciwbólowe. Moje miesiączki też są bardzo podatne na stres przez co są nieregularne. Czy zatem te piersi to może byc po prostu jakieś zatrzymanie wody w organiźmie lub problemy hormonalne ?
 
reklama
Zdajee sobie z tego sprawe niestety :). Ogólnie jakoś tydzień może nawet wcześniej po owulacji zauważyłam lekkie powiększenie. Największe były podczas okresu po czym lekko się zmniejszyły lecz teraz ciągle są trochę większe niż zazwyczaj. Po okresie miałam dziwne objawy, które lekarka uznała za niedobór np. żelaza co może się wiązać z zatrzymaniem wody w organiźmie. W sumie nie wiem czy to nie najbliższe prawdy gdyż mam troche więcej "tłuszczyku" / wody na brzuszku na rękach no i właśnie na piersiach.
 
z tymi piersiami to bym sie nie sugerowala
mnie w 1 ciąży bolały przed terminem @
teraz w 2 ciąży ( 18 tydzień ) od początku zero bólów piersi aż pytałam gina i nawet na forum czy to normalne

a ile miałam już takich sytuacji ze piersi potrafily bolec przez 3 tygodnie i być jak nadmuchane balony i nic z tego nie wychodziło
 
Do góry