reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Powiększone węzły chłonne u niemowlaka

Salka

Początkująca w BB
Dołączył(a)
9 Kwiecień 2019
Postów
29
Mój dwu tygodniowy synek ma powiększone węzły chłonne pod dwiema paszkami byliśmy w szpitalu zrobili usg i badania z krwi i moczu badania wyszły idealne wszystko w normie... wypuścili nas i to wszystko.
 
reklama
Rozwiązanie
Był szczepiony w szpitalu ale właśnie gdyby to było po jednej stronie to możliwe ze od szczepionki ale ze po obydwu stronach ? Możliwe to jest ?
A był szczepiony na gruźlicę? Po tym szczepieniu mogą się węzły powiększać pod pachami. Symetrycznie to lepiej, po jednej stronie może świadczyć o czymś gorszym. Ale myślę, że jeśli lekarze coś by podejrzewali to by zlecili biopsję. No i najważniejsze w badaniach by coś wyszło, mnie onkolog i hematolog mówili, że zazwyczaj jeśli nawet zmian w morfologii nie ma to jest OB bądź crp podwyższone.
Był szczepiony w szpitalu ale właśnie gdyby to było po jednej stronie to możliwe ze od szczepionki ale ze po obydwu stronach ? Możliwe to jest ?
 
Był szczepiony w szpitalu ale właśnie gdyby to było po jednej stronie to możliwe ze od szczepionki ale ze po obydwu stronach ? Możliwe to jest ?
A był szczepiony na gruźlicę? Po tym szczepieniu mogą się węzły powiększać pod pachami. Symetrycznie to lepiej, po jednej stronie może świadczyć o czymś gorszym. Ale myślę, że jeśli lekarze coś by podejrzewali to by zlecili biopsję. No i najważniejsze w badaniach by coś wyszło, mnie onkolog i hematolog mówili, że zazwyczaj jeśli nawet zmian w morfologii nie ma to jest OB bądź crp podwyższone.
 
Ostatnia edycja:
Rozwiązanie
Do góry