reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

powiększony, napięty brzuszek

reklama
nie, to nie wzdęcia, mam taki brzuch pierwszy raz, poza tym taki jest na dole poniżej pępka, a wzdęcia to wyżej jak już odczuwam. Dzisiaj wieczorem znów miałam mdłości i za chwilę już dobrze, nie zwymiotowałam.
Nawet gdybyś byla w ciązy, to jeszcze nie miałabyś w żadnym stopniu powiększonego czy napietego brzucha. Zwyczajnie nie ma od czego się powiekszyć. Więc nie ma co zaklinac rzeczywistosci. To nie jest objaw ciąży.

Takie uczucie rozciągania brzucha to 2 trymestr. Więc sorry, ale nie. Plus mialaś okres. Wiec znowu nie ciąża. Wkrecasz sobie i stąd mdlosci i objawy. Jeszcze trochę i zaczniesz nam tu pisac, ze czujesz ruchy.
 
nie, to nie wzdęcia, mam taki brzuch pierwszy raz, poza tym taki jest na dole poniżej pępka, a wzdęcia to wyżej jak już odczuwam. Dzisiaj wieczorem znów miałam mdłości i za chwilę już dobrze, nie zwymiotowałam.
prawdopodobnie masz okres więc te objawy mogą być okresowe. A skoro nigdy tak nie miałaś to może warto udać się do lekarza? 🤔
 
reklama
nie, to nie wzdęcia, mam taki brzuch pierwszy raz, poza tym taki jest na dole poniżej pępka, a wzdęcia to wyżej jak już odczuwam. Dzisiaj wieczorem znów miałam mdłości i za chwilę już dobrze, nie zwymiotowałam.
Objawy ciąży nie występują 17 dni po stosunku..
 
reklama
Do góry