reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Powiększony pęcherz moczowy płodu

Paulina Ban

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
31 Sierpień 2019
Postów
114
Cześć dziewczyny,

Dzisiaj miałam kontrolne badanie usg płodu. Tydzień ciąży 18. Wyszedł powiększony pęcherz moczowy płodu. Obraz nerek Ok. Wód również. Test pappa również ok. Robiliśmy również test nifty plus tez wyszedł Ok.
Na pierwszych badaniach prenatalnych 1 trymestru wszystko z pechem Ok.
Pani doktor, powiedziała ze trzeba dmuchać na zimne i lepiej to zweryfikować. Wystawiła mi skierowanie do szpitala gdzie pracuje, na dokładniejsze usg do poradni wad płodu. Bardzo sie martwię:(
Czy któraś z was miała taka sytuacje?
 
reklama
Tak, ja
Tylko ze u mnie wody jednocześnie zaczynały być coraz mniej w normie. W związku z tym diagnoza była że dziecko nie sika
Obecnie ma 8 lat i żadnych problemów pod tym kątem
 
Do góry