reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

powiększony pęcherz płodu

Natalia960622

Początkująca w BB
Dołączył(a)
29 Sierpień 2017
Postów
16
Witam .
Byl am dzisiaj na badaniu usg... I okazało sie ze płód dziecka ma powiększony pęcherz. (9mm) jestem aktualnie w 11 tygodniu 2 dzień ciąży. Podejrzewam że to nic dobrego dla dziecka. Zapewne nie ma na to już ratunku. Naczytalam się o tym w Internecie... A jeszcze tydzień temu wszystko na usg było dobrze.
Dziewczyny miala któraś z Was coś podobnego?
17 idę na test PAPP.A tak Bardzo się boję: (
 
Ostatnia edycja:
reklama
No właśnie, kochana, nie załamuj się od razu. W jaki sposób lekarz skomentował ten powiększony pęcherz? Powiedział z czego to może wynikać i jakie może mieć konsekwencje w przyszłości? Zgadzam się również z aniaslu, jeśli masz możliwość skorzystaj z wizyty u innego lekarza, celem porównania tych dwóch badań. Zawsze istnieje pewien margines błędu, warto więc sprawdzić, czy inny lekarz widzi dokładnie to samo i dowiedzieć się, co on powie na ten temat.
Myślę, że nie powinnaś się teraz załamywać. Zbierz się w garść i kontroluj to, bo być może wcale nie jest tak źle, jak myślisz. Co do historii z internetu, to również nie polecam nabijać sobie nimi głowy, bo każdy przypadek jest inny i nie można sugerować się tym, co wyczytasz w sieci, bo może okazać się, że u Was sprawa wygląda zupełnie inaczej.
 
Witam .
Byl am dzisiaj na badaniu usg... I okazało sie ze płód dziecka ma powiększony pęcherz. (9mm) jestem aktualnie w 11 tygodniu 2 dzień ciąży. Podejrzewam że to nic dobrego dla dziecka. Zapewne nie ma na to już ratunku. Naczytalam się o tym w Internecie... A jeszcze tydzień temu wszystko na usg było dobrze.
Dziewczyny miala któraś z Was coś podobnego?
17 idę na test PAPP.A tak Bardzo się boję: (
Nie czytaj w internecie bo tam rozne głupoty pisza.
Zapytaj lekarza z reszta on powienien Ci powiedzieć.
Test PaPpa nie powie Ci czy dzidzia jest zdrowa to tylko statystyki często dajace fałszywy wynik
Na to idzie wiek itp
Znajoma zrobila wyszlo jej ze dziecko ma ryzyko zespolu downa gdzie na usg wszystko pieknie i dzidzia sie urodziła zdrowa.
Ja robilam same usg te najważniejsze trzy plus co wizytę zwykle.
 
No właśnie, kochana, nie załamuj się od razu. W jaki sposób lekarz skomentował ten powiększony pęcherz? Powiedział z czego to może wynikać i jakie może mieć konsekwencje w przyszłości? Zgadzam się również z aniaslu, jeśli masz możliwość skorzystaj z wizyty u innego lekarza, celem porównania tych dwóch badań. Zawsze istnieje pewien margines błędu, warto więc sprawdzić, czy inny lekarz widzi dokładnie to samo i dowiedzieć się, co on powie na ten temat.
Myślę, że nie powinnaś się teraz załamywać. Zbierz się w garść i kontroluj to, bo być może wcale nie jest tak źle, jak myślisz. Co do historii z internetu, to również nie polecam nabijać sobie nimi głowy, bo każdy przypadek jest inny i nie można sugerować się tym, co wyczytasz w sieci, bo może okazać się, że u Was sprawa wygląda zupełnie inaczej.

Jadę dziś do ginekologa ... trzymajcie dziewczyny kciuki żeby to była tylko pomyłka . Tak bardzo sie boję.
 
reklama
Do góry