reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Powiększony pęcherzyk żółtkowy(YS) i nieprawidłowy trofoblast (zawiązka łożyska)

No wlasnie nie robilam pappy :( bo zrobilam nifty a nifty nie wykrywa triploidii :( kiedy sie o niej dowiedzialas? Plod byl zawsze zgodny z terminem miesiaczki? Ostatnie usg mialam 15+5 i plod byl normalnej wielkosci zgodnej z terminem OM ale i tak bardzo sie boje ze to to, ze moje komorki sa kopniete. 3 lutego ide na prenatalne. Czy lekarz u ktorego robilas badania badal mozg plodu? Bo mi mowili ze po mozgu czesto widac triploidie.
U mnie już na etapie pappy wyszło,, że coś jest nie tak, bo były bardzo niskie wartości. Miałam USG w 15 tyg i było ok. Dopiero na połówkowych wyszła wadą serca i skierowanie na amnio i do Wawy na Agatową na poszerzone badanie. Tam wykryli jedynie poważną wadę serca i brak robaka mózgu i tyle. Reszta była zdrowa.
 
reklama
Do góry