reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Powiększony węzeł chłonny?

kasia-matiy

Fanka BB :)
Dołączył(a)
28 Wrzesień 2012
Postów
1 490
Miasto
Trzebnica, Poland
Witam.

Drogie mamy przyszłe i obecne. Proszę was o poradę. Dziś po przebudzeniu poczułam ból pod lewą pachą, tylko przy dotykaniu tego miejsca. Trochę się przestraszyłam i od razu pomyślałam, że to może być powiększony węzeł chłonny. Od razu dodam, że jestem już zapisana do lekarza na popołudnie. Chciałam jednak zobaczyć co o tym myślicie, czy to może być coś poważnego czy po prostu panikuję? Mam wrażenie, że pod skórą jest jakaś gruda i boli przy naciskaniu. Rano bolało bardziej, wystarczy że lekko dotknęłam skóry. Teraz boli już tylko trochę gdy mocno ucisnę... Chcę zasięgnąć opinii także dlatego, że dzisiejsi lekarze często bagatelizują nasze problemy i odsyłają z kwitkiem, a do tego lekarza idę pierwszy raz :-(

Z góry dziękuję :-)
 
reklama
jestem już po wizycie, nic nie znalazł, ale kazał obserwować na wszelki wypadek ... ból jest w środku a nie na zewnątrz więc to chyba nie od dezodorantów chociaż nie słyszałam o tym, lekarz zasugerował też że może po goleniu być jakiś stan i dlatego boli, ja jednak czuję ból całkiem w środku pomiędzy mięśniami i kośćmi, teraz już dużo mniejszy niż rano ale cały czas coś czuję ... i jeszcze powiedział że może być od noszenia dziecka ... no cóż, teraz to poczekamy i zobaczymy :-)
 
Witam serdecznie.
Ja rowniez od czasu do czasu mam ten problem,maly "guzik" pod pachami,jak sie go naciska to pobolewa.Moj rodzinny rowniez mi powiedzial ze to moze byc od golenia i dezodorantu(te niektore prespiranty sa dosyc mocne i blokuja kanaliki potne).Ja zauwazylam ze te guzki daja o sobie znac np.jak jestem przeziebiona(co jest oczywiste bo to wezly chlonne) i np jak przechodze jakas "zmiane hormonalna" np.zbliza sie okres.Tak mam od wielu lat i nic sie nie dzieje.Ale jak Kasia napisala na pewno trzeba zwracac uwage i obserwowac.Na pewno wszystko bedzie ok Kasi-Matiy.
Pozdrawiam
 
Moje węzły chłonne także od czasu do czasu się powiększają, najczęściej w czasie przeziębień, które towarzyszą mi nie tak rzadko, nie bez znaczenia jest także stres, który osłabia Nasz organizm, a powiększone węzły chłonne są tego wyrazem
 
Witam. Ciekawe czy ktoś do tego tematu zagląda. Ja też mam problem z bolącym guzkiem pod pachą. Moja ginekolog badała piersi i nic nie znalazła. Na guzek powiedziała że to może od golenia ale to już kolejny miesiąc a on nie znika. Czasem pobolewa. Jestem już w 33 Tc i na razie muszę leżeć. Boję się strasznie i stresuję.
 
reklama
reklama
Do góry