reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Powiekszony wezel macicy

Ayashi86

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
15 Marzec 2016
Postów
149
Witam.

Jestem w 12 tygodniu ciazy. Od kilku tygodni mam bole z lewej strony podbrzusza. Moja polozna uspokoila mnie ze jest to normalne. Ale zastanawia mnie fakt ze po tej lewej stronie albo jajnik albo wezel macicy jest jakby wiekszy, gdy zmieniam pozycje lub wstaje to boli, czasami jak za mocno dotkne w tym miejscu to tez boli. Czy to normalne??
Dziekuje z gory za wszelkie odpowiedzi ;)
 
reklama
Rozwiązanie
Wolalam zapytac wujka google bo w UK czesto bagatelizuja takie rzeczy. A pierwszy scan mam dopiero w poniedzialek pod koniec 12 tygodnia ;) Poziomki, a tez masz powiekszony ten jajnik?
Pozostaje nam jedynie zgadywać - skoro położna mówi, że wszystko jest w normie, to trzeba słuchać, a nie pytać wujka googla, bo ten sto różnych chorób Ci zdiagnozuje :)
Takie ciągnięcia w jajnikach często w ciąży występują. A to co czujesz to podejrzewam, że to jelita i znajdująca się w nich kupa.
 
Wolalam zapytac wujka google bo w UK czesto bagatelizuja takie rzeczy. A pierwszy scan mam dopiero w poniedzialek pod koniec 12 tygodnia ;) Poziomki, a tez masz powiekszony ten jajnik?
 
Rozwiązanie
Do góry