reklama

Powiekszony wezel macicy

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez Ayashi86, 15 Marzec 2016.

witch84
Najlepsza odpowiedź witch84, 15 Marzec 2016
Pozostaje nam jedynie zgadywać - skoro położna mówi, że wszystko jest w normie, to trzeba słuchać, a nie pytać wujka googla, bo ten sto różnych chorób... Przejdź do pełnej odpowiedzi
  1. Ayashi86

Ayashi86 Zaangażowana w BB

Witam.

Jestem w 12 tygodniu ciazy. Od kilku tygodni mam bole z lewej strony podbrzusza. Moja polozna uspokoila mnie ze jest to normalne. Ale zastanawia mnie fakt ze po tej lewej stronie albo jajnik albo wezel macicy jest jakby wiekszy, gdy zmieniam pozycje lub wstaje to boli, czasami jak za mocno dotkne w tym miejscu to tez boli. Czy to normalne??
    Dziekuje z gory za wszelkie odpowiedzi ;)

2. Najlepsza odpowiedź:
    Post #13831629 by witch84, 15 Marzec 2016
  3. witch84

witch84 Fanka BB :)

Głosów: 1
    Pozostaje nam jedynie zgadywać - skoro położna mówi, że wszystko jest w normie, to trzeba słuchać, a nie pytać wujka googla, bo ten sto różnych chorób Ci zdiagnozuje :)
    Takie ciągnięcia w jajnikach często w ciąży występują. A to co czujesz to podejrzewam, że to jelita i znajdująca się w nich kupa.

witch84, 15 Marzec 2016 Najlepsza odpowiedź
  4. reklama
  5. poziomki

poziomki mama 00 08 11 13 15

Ja ma takie bóle z prawej strony, miałam 2 scany i tez wszystko ok.

6. Ayashi86

Ayashi86 Zaangażowana w BB

Wolalam zapytac wujka google bo w UK czesto bagatelizuja takie rzeczy. A pierwszy scan mam dopiero w poniedzialek pod koniec 12 tygodnia ;) Poziomki, a tez masz powiekszony ten jajnik?

Poleć forum