reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Powiększony żołądek u płodu w 22 tc

super_mysz17

Fanka BB :)
Dołączył(a)
24 Czerwiec 2016
Postów
714
Miasto
Namysłów
Dziewczynki w czwartek byłam na usg 3d. Lekarz stwierdził, że na tyle co udało mu się zobaczyć (synek bardzo się wiercił) jest wszystko ok. Jednak w domu doczytałam na karcie opisu usg, że dziecko ma powiększony żołądek- do obserwacji.
Zaznaczam, że to usg nie było robione u mojego lekarza prowadzącego, u niego wizytę mam dopiero za tydzień i chyba dostanę do tej pory do głowy z nerwów, bo już się takich rzeczy naczytałam w internecie, że masakra :(
Czy któraś z Was miała taką sytuację w czasie ciąży? Jeśli tak to co się działo później? Wróciło do normy przed porodem czy dzieciątko miało problemy po porodzie?
Bardzo proszę o jakieś informacje...
 
reklama
Nie martw się na zapas. Gdyby to było coś poważnego od razu by Ci powiedział, zareagował. Nie czytaj internetu, bo zwariować można od tych wpisów. Ja leżę, bo mam zagrożona ciążę i tak sie zafiksowałam tym internetem, że tylko ryczałam. Poczekaj spokojnie na wizytę u lekarza prowadzącego. Wszystko będzie dobrze.
 
Dziewczynki w czwartek byłam na usg 3d. Lekarz stwierdził, że na tyle co udało mu się zobaczyć (synek bardzo się wiercił) jest wszystko ok. Jednak w domu doczytałam na karcie opisu usg, że dziecko ma powiększony żołądek- do obserwacji.
Zaznaczam, że to usg nie było robione u mojego lekarza prowadzącego, u niego wizytę mam dopiero za tydzień i chyba dostanę do tej pory do głowy z nerwów, bo już się takich rzeczy naczytałam w internecie, że masakra :(
Czy któraś z Was miała taką sytuację w czasie ciąży? Jeśli tak to co się działo później? Wróciło do normy przed porodem czy dzieciątko miało problemy po porodzie?
Bardzo proszę o jakieś informacje...
Hej
I jak się zakończyła historia z Żołądkiem u bobasa?
 
Do góry