reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Powikłania Po Łyżeczkowaniu?

moje były jeszcze bardziej odkrywcze:baffled:nie stwierdziły nic ponad to,że byłam w ciąży.To na wypadek gdybym jeszcze o tym nie wiedziała:baffled:
 
reklama
to te badania mają pomóc w odnalzieniu przyczyny a tu d.....a.Już wczoraj było ok brzuch mało bolał a dziś sobie pozwoliłam na więcej ruchu i cierpię,kłuje ze aż tak jakby hemoroidy bolały.Ja mam pracę stojącą,ja nie wiem jak ja wrócę do normy niedługo będzie 1,5 tyg po zabiegu
 
nisiao nie powinnas nic ciężko robić jeszcze, a o hemoroidach to ty mi nawet nie mów, ja je mam przy kazdym @,masakra po prostu.
 
MamaPatryka89- Jeden dzień po zabiegu miałam intensywne plamienie a potem już ledwo ledwo,czasem nic potem znowu też była taka lekka brazowa wydzielina,trudno mi się wypowiedzieć czy to normalne,ale plamienia ponoć się utrzymują trochę...
 
Wizyta u gina 29.05 więc niedługo się dowiem co i jak. Boję się wyników hist-pat a najbardziej tego zaśniadu:-(.

Od kilku dni mam okropną wysypkę na twarzy całej, szyi i dekolt też :( Pewnie wina hormonów tylko po porodzie 2,5 roku temu nie miałam czegoś takiego a tu po poronieniu tragedia z cerą.Miała któraś z Was taki problem??
 
MamaPatryka89 co ja mogę Tobie napisać,sama jestem swieżo po zabiegu,rzeczywiście ja po zabiegu też odczułam,że cerę mam gorszą,czasem przed @ miałam wypryski na twarzy itp,podczas ciaży cera mi się poprawiła a teraz po poronieniu co jakiś czas mi na twarzy pojawiają się wypryski,ale nie typowa wysypka jak Ty opisujesz.Niedługo wizyta u lekarza,więc przepada Ciebie czy wszystko dobrze.Ja w tym tyg czekam na wyniki badań hist-pat,też nie wiem co to wyjdzie,czy podadzą jakąś przyczynę...czy co...3mam kciuki,musi być dobrze.

Aniołek 8tydzień(*)
 
Badania histopatoligiczne nie wykazaly przyczyny,tylko że byłam w ciąży 8,6 tydzień do tego,że było to poronienie chybione,macica zbita i że tak powiem normalnym wyglądzie nic poza tym.Krwawnienie szybko ustało ,teraz bóle ustały jedynie jak pojde gdzieś dłużej na spacer to własnie lekkie kłucie jest w podbrzuszu...przedwczoraj zauważyłam tylko sluz przezroczysty,bez żadnego zabarwienia ,nie wiem może t dbry znak,że wraca wszystko do normy.Wczoraj minęło 2 tyg po zabiegu:( starania mogę zaczac 3 miesiące po zabiegu,gdzie tam jeszcze,a wizyte u lekarza mam mieć 4 tyg po zabiegu cos takiego,tak mi lekarz zalecił...czyli dwa tygodnie i na kontrole
 
reklama
mamaPatryka ja takie delikatne brązowe plamienia miałam tak do dwóch tygodni,na końcu wyleciały ze mnie takie dwa maleńkie skrzepiki i po tym wszystko ustało.Na wyniki hist.-pat. nie nastawiaj się zbytnio.zazwyczaj niewiele one mówią.Co do wysypki to nie mam pojęcia,ja nic takiego nie miałam.A może nie ma to związku z #?
nisiao
ja też miałam kontrolę m-c po zabiegu,a 3 dni wcześniej dostalam @:-),więc sobie nie pobadał;-)I teraz muszę iść jeszcze raz za 10 dni.Mam nadzieję,że tym razem @ nie wytnie mi numeru i nie przylezie wcześniej.Wolałabym się jednak upewnić,czy wszystko ok już jest...
 
Do góry