reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Powikłania Po Łyżeczkowaniu?

Byłam u lekarza w szpitalu.Byl bardzo niemily zapisał mi metronidazol w globulkach i sumamed 3 tabletki. Powiedział ze to zapalenie i na tym sie rozmowa skonczyla. Zobaczymy w sobote czy mi przejdzie.Dzis zarzylam pierwsza tabletke nie wiem i chyba po niej bo nie mam zwyczaju spac w dzien... usnelam na 6 godzin ...:-(
 
reklama
Zobacz co jest na ulotce napisane moze powoduja sennosc ewentalnie poszukaj w necie czegos na temat tab. jezeli to co bierzesz nie powinno miec takich skutków ubocznych to niestety ale powinnas skontaktowac sie z lekaerzem.
 
Miqu -zmień lekarza albo idź na konsultacje do innego. Jak to możliwe że dalej boli Cię brzuch? Leki pomogły? byłaś na kontroli? W dużym mieście to żaden problem iść do drugiego lekarza -a nawet trzeciego i czwartego -byleby znaleźć przyczynę problemu!!! Nie zaniedbaj tego!
 
bylam dzisiaj ... DRAMAT mam uraz do ginekologów ... boli mnie ale pozatym nic mi sie nie dzieje powiedzial ze mozliwe ze na okres ale boze ilez ten okres mi moze przychodzic juz 3 mies prawie po zabiegu a ja dalej nie jestem w pelni kobietą nie mam miesiaczki... plakac mi sie chce bo marze o dziecku mam juz prace meza w sumie oboje pracujemy nie jest tak jak bylo 3 mies. temu jestesmy wstanie utrzymac dziecko a nie mozemy go miec ....Moge czekac dbac o siebie ale ...ta miesiaczka spędza mi sen z powiek....zaczynam sie denerwowac to uczucie powoduje spiecia w zwiasku we wszystkim ... jest nie ciekawie

 
ZMIEN LEKARZA BO TRAFIŁ CI SIE JAKIS RZEZNIK.3 MIESIAC BEZ OKRESU A ON NIC NIE ZROBIŁ:angry::angry::angry: SKANDA.

NIE WIEM CZY KTÓRAS Z NAS JEST Z KRAKOWA ALE POSZUKAJ MOZE WATKU "KRAKÓW GINEKOLOG" I POPYTAJ O DOBREGO LEKARZA.

POWODZENIA I PISZ CO U CIEBIE.
 
miqu jeśli tyle nie miałaś @ to jakiś lekarz powinien dać ci tabletki na wywołanie. może coś jeszcze po zabiegu zostało, idź koniecznie do lekarza, który Ci zrobi usg i jeszcze badania czy nie masz jakiejś infekcji.
 
Ostatnia edycja:
miqu radzę szybciutko lecieć do innego lekarza, bo to bardzo źle że po poronieniu i zabiegu aż 3 miesiące czekasz na @ i nic...Trzymam kciuki żeby wszystko poszło ok..
 
BYLAM DZIŚ!!! POŻĄDNY LEKARZ I TO BEZPŁATNY. Mam tabletki na wywolanie okresu. Był bardzo delikatny i dokladny. Moze mi on pomoże .... :-(
 
reklama
hej mam nadzieje ze zrobil ci chociaz usg i ze jednak dobrze cie wyczyscili, ja mialam problemy po łyzeczkowaniu ale troche inne, tzd dostałam @ rowno po 28 dniach od zabiegu ale ona najpierw trwała ponad tydzien potem bylo pare dni przerwy i znowu tydzien@ jak poszlam do gina z krwawieniem to sie okazalo ze mnie źle wyczyscili dostałam tabletki anty i wszystko wróciło do normy. powodzenia :)
 
Do góry