reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Powikłania Po Łyżeczkowaniu?

Mari27- tak jak napisała 13x13 - plamienie czy krwawienie może powrócić jeszcze.. niektóre z nas krwawią i przestają do dnia @... trudno wtedy się połapać co i jak. Ale jeśli cokolwiek Cię niepokoi.. jeśli masz gorączkę czy zbyt duże krwawienie udaj się do lekarza lub do szpitala.. nie bagatelizuj nic co Cię niepokoi.
Całuje.
 
reklama
POMOCY!!! Niewiem co sie dzieje mam gorączke i boli mnie macica jak na okres a nie mam jej od łyżeczkowania to juz półtora miesiąca nie wiem co robić i te uplawy brazowe kleiste co sie dzieje ktos wie???
:(((
 
miqu Witaj -zapytaj na wątku głównym -"ciąża po poronieniu" -tam poruszamy każdy temat. Chciałabym Ci pomóc ale nie potrafię -nic takiego mnie nie spotkało. Wprawdzie 2 dni przed okresem też miałam brązowawy śluz i bardzo bolał mnie brzuch ale gorączki nie powinnaś mieć. Proponuję iść do lekarza jak najszybciej
 
To Ty już dostałaś okres??? Ja jeszcze nie a poronilam w kwietniu

Dostałam 29 dni po zabiegu, trwał 6 dni. Dzis byłam u lekarza -powiedział ze wszystko się pieknie odbudowało i w zasadzie nie ma śladu po zabiegu. Pęcherzyk jest więc mam zielone światełko. Jestem pozytywnie zaskoczona -wcześniej czekałam na @ minimum 39 dni.
 
Motylku -masz racje, nie ma co przesadzać z tym czekaniem aż minie 9 tygodni (bo tak się podaje czas w którym przychodzi @ po zabiegu 4-9 tyg). Trzeba dmuchać na zimne i zobaczyć jak się wszystko odbudowuje.
 
Jakie 9 tyg. pierwszy raz słysze o czyms takim?Mi lekarka tułmaczyła ze po zabiegu jak skonczy sie krwawienie to mam liczyc jako poczatek cyklu(u mnie 26 dni)jezeli 10 dni po dniu w którym powinna wystapic @ dalej nic pilnie mam leciec do lekarza.
Nie wiem moze w Polsce to liczy sie inaczej.
 
Motyl to nie zupełnie tak... rzeczywiście pierwsza @ powinna pojawić się do 7-8 tyg. od zabiegu, ja za każdym razem dostawałam po ok 50 dniach a cykle mam 31 dni.... ale zawsze po 3 tygodniach od zabiegu byłam u lekarza na kontroli...
każde niepokojące krwawienie powinno się sprawdzić, zwłaszcza jeśli dochodzi ból lub gorączka...

napewno wizyta u gina uspokoi:tak::tak::tak:
 
reklama
Do góry