reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

powikłania w połogu po cc

via

Początkująca w BB
Dołączył(a)
2 Marzec 2010
Postów
22
Witam , bardzo proszę o poradę. jestem wprawdzie pod opieka lekarza, jednak wizyte mam dopiero za kilka dni a bardzo niepokoję się . jestem już 6 tyg po porodzie, przez cc, a tydzien temu dostałam czarnomalinowego plamieia, silnego bólu brzucha a pozniej rozkrecilo sie dosc silne krwawienie. po wizycie u lekarza okazalo sie,ze moja macica w ogóle nie obkurcza sie po porodzie, a takze wystapil stan zapalny endometrium. nadmienie ,ze karmie piersia, w szpitalu tuz po cc, bardzo szybko juz po 8 h wstalam, chodzilam, generalmnie szybko funkcjkonowalam , czulam przy karmienie obkurczanie macicy. Nie rozumiem wiec skad zatrzymanie tego procesu. moja macica w zeszlym tyg byla nas wysokosci nieco ponizej pępka!! tak ocenil lekarz. Otrzymalam 2 antybiotyki a takze lek na przyhamowanie krwawienia. Przykładam oklady z lodu do brzucha. Czy sa jakies spsooby na przyspieszenie obkurczenia macicy, a moze czegos nie powinnam robic?czy po antybiotykoterapii czeka mnie zabieg łyzeczkowania ? czy jest to nieodwołalne?czy jest szansa,ze moj organizm sam podejmie naturalny proces odpwiedni dla połogu? z góry dziekuję za odpowiedz-dodam ,ze to moj 2 poród, jestem mama 13 letnich blizniaczek
 
reklama
Hej.
Ja po CC też miałam problem z obkurczaniem macicy ale dostałam 2 zastrzyki z oxytocyny i po jakiś 2 tygodniach pomogło. Krwawiłam prawie 3 miesiące tylko nic mnie nie bolało.
 
Do góry