reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

powitanie

Dołączył(a)
30 Lipiec 2007
Postów
7
Rozwiązania
0
Wtam wszytkich serdecznie jestem u was pierwszy raz bardzo mi sie nudzi i postanowiłam odwiedzić inne mamy ktore czekają bądz już maja swoje maleństwa. Mnie do terminu jeszcze dwa tygodnie. Boli mnie w dole brzuch, brzuch mi sie stawia ale dzidzia jeszcze nie chce wyjść.:-)
 
reklama

Kira24

Mamusia Adasia:)))
Dołączył(a)
25 Wrzesień 2006
Postów
2 376
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
Witamy i zapraszamy na ogólny,nie ma potrzeby tworzyc nowych tematów:tak:
 

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry