reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

powitanie

Rozwiązania
0
witam wszystkich. jestem październikową przyszłą mamą. dopiero zaczynam ogarniać jakoś to forum. mam nadzieję, że będzoe to ciekawa przygoda:-)
pozdrawiam

reklama

yulkana

Kapikowamuti
Rozwiązania
0
witaj,zapraszamy na wątek główny(październik 2007) i inne!

matyldablue

Kajetan - moje Szczęście
Rozwiązania
0
Witaj, mam nadzieję, że znajdziesz tu garść całkiem ciekawych tematów.

majako

Mama Juleczki 23/09/2007
Miasto
Gru
Rozwiązania
0
Halino - witamy serdecznie i zapraszamy na watek główny...

oraz - przeczytaj jeszcze raz post na temat dodawania mamusiek na listę - nie dopiszę Cię na listę teraz, ponieważ tam jest wyraźnie napisane co trzeba zrobić, a Ty zrobiłaś dokładnie odwrotnie... proszę przeczytaj jeszcze raz, zrób to, co trzeba i wtedy na pewno będziesz dopisana ;-)

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry