reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Powitanie

reklama
Hej ja mam już 3 dzieci :) jestem w 5 tyg ciąży i pracuje fizycznie .Mam 34 lata i mieszkam w Niemczech :)
 
Cześć. Jestem mamą 2.5 letniego Kubusia, jestem w 5 tc. Obecnie siedzę jeszcze w domu i pewnie jeszcze dluzej posiedzę:D przed pierwszą ciąża pracowałam w sklepie;)
Mieszkam w Płocku, 30 lat:)
 
Cześć dziewczyny! Jestem Ewa, mam 26 lat :) Mam dwóch synów ( prawie 6 lat i 4). Jestem w 5 tygodniu. Pracuję jako doradca klienta w sklepie :) Mieszkam w Warszawie.

mimi8334- wow 4 w drodze! Podziwiam! :biggrin2:

Gratulacje dla wszystkich! :-) :):-) :):-) :)
 
Cześć dziewczyny! Jestem Ewa, mam 26 lat :) Mam dwóch synów ( prawie 6 lat i 4). Jestem w 5 tygodniu. Pracuję jako doradca klienta w sklepie :) Mieszkam w Warszawie.

mimi8334- wow 4 w drodze! Podziwiam! :biggrin2:

Gratulacje dla wszystkich! :-) :):-) :):-) :)
Hehe ja siebie sama tez podziwiam ;) chciałam mieć 3 dzieci ale,ze życie się potoczyło tak ,ze jestem w nowym związku to zamarzyło mi się ostatnie ,nasze :-) :)
 
Ja mam 2 kochanych urwisków. Jestem w 7 tygodniu. 33 lata, pracuje w Kulturze [emoji12]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć :))))
A ja mam już dwie córki :) 2 i 3,5 latka :)
I nagle niespodzianka - będzie trzecie :))))))))
Mam 35 (!!!!!!) lat... ehhh..... jestem z Warszawy, mam własną firmę związaną z nieruchomościami.
Jestem przerażona jak sobie z trójką poradzimy :)

Termin z OM 11 marca :)

Miło Was poznać dziewczyny :) Mam nadzieję, ze przez 9 m. się zaprzyjaźnimy :) Każdą moją ciążę na bb spędziałam, a potem przyjaźnie na fb się przeniosły :)))
 
reklama
Do góry