reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Powitanie

Hej dziewczyny,

Jestem z Nowego Sącza, pracuje w muzeum jako historyk sztuki :) Jestem w 7 tygodniu ciąży (druga, pierwszą poroniłam w 5 tygodni). Tym razem jest lepiej, ale jednocześnie gorzej, bo czuje się strasznie :) Trzymajcie kciuki, żeby tym razem się udało!
Witaj :) Napewno będzie wszystko dobrze ,trzeba pozytywnie myśleć chociaż wiadomo ,ze przez całe 9 miesięcy będziemy się zamartwiać
 
reklama
Dasz radę :) W końcu kto jak nie my ;) Ja między córkami miałam 1,5 roku różnicy i byłam sama i dałam radę:) Całe szczęście moje dzieci były bardzo grzeczne :rolleyes2:Jeszcze im nie mowilam ,ze będę mieli rodzeństwo ,po wizycie im powiem bo dziewczyny to napewno poleca się chwalić wszystkim hehe
Ale pewnie lekko nie bylo ?
 
Hej... witam... mam na Imię Natalia i tak naprawdę wciąż jestem w szoku, zrobiłam dzisiaj test o 6 rano a tam... dwie kreski ....
Mam 5-cio letnią córkę, mam 27 lat i jestem kierowniczką w lokalnym fastfoodzie :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
O to córeczka sporo pomoże juz moja ma 3 latka, a jak się urodzi drugie to bedzie miala prawie 4 pociesza mnie to bo widzę jak znajomi mecza sie z dwojka lub trojka w podobnym wieku nie chciałabym, aby okres ich dzieciństwa kojarzyl mi się z jakokolwiek męką. Choc jak wiadomo i tak lekko nie jest
 
No juz 6 latka nauczyłam sprzątać [emoji4] u nas w rodzinie same prawie chłopy. Mój brat ma dwóch synów, moja siostra syna i udało się córkę a ja? Tez dwóch chłopców. Może teraz uda się corunia..
[emoji14]

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
Trzymam kciuki
 
hej, mam 25 lat, jest to moja pierwsza ciąża, prawdopodobnie 4 tydzień, ogromnie się cieszę ale jestem też przerażona, mam nadzieję, że miło spędzę te 9 miesięcy i Wam też tego życzę ;)
Dzieki i wzajemnie! Ja ciążę z pierwszym dzieckiem wspominam jako najmilszy i najspokojniejszy okres mojego zycia.po porodzie zmienilo sie na calkiem odwrotnie...miałam depresje poporodowa, bylam po cesarce i strasznie ciężko bylo mi samej nie mialam nikogo obok, poza mezem który wracal po całym dniu pracy kolo 17:00.pomagal jak się dało ale jak nie moglam znieść samotności w ciagu dnia
 
Hej dziewczyny,

Jestem z Nowego Sącza, pracuje w muzeum jako historyk sztuki :) Jestem w 7 tygodniu ciąży (druga, pierwszą poroniłam w 5 tygodni). Tym razem jest lepiej, ale jednocześnie gorzej, bo czuje się strasznie :) Trzymajcie kciuki, żeby tym razem się udało!
Trzymam mocno kciuki! Oszczędzaj sie bardzo ! Ja tez strasznie sie czuje szkoda gadac...mdlosci i zgaga po każdym jedzeniu brr.....
 
reklama
Witajcie, jestem na końcówce 4 tc, ale czekam na potwierdzenie przez lekarza. Poprzednia ciąża zakończyła się właśnie w 4 tc więc podchodzę teraz do niej sceptycznie. Poza tym mam 4 letniego synka.
 
Do góry