reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Powitanie

Dzień dobry wszystkim ;) Z radością dołączam do marcówek :) Wczorajsza wizyta potwierdziła 4/5 tydzień. Jako że była to ciąża stosunkowo długo wyczekiwana martwię się okrutnie czy wszystko będzie ok;)
 
reklama
Dzień dobry wszystkim ;) Z radością dołączam do marcówek :) Wczorajsza wizyta potwierdziła 4/5 tydzień. Jako że była to ciąża stosunkowo długo wyczekiwana martwię się okrutnie czy wszystko będzie ok;)
Wszystko musi byc ok:) gratuluje:D wskakuj do nas na główny wątek:)
 
Witam i się dołączam do grona marcówek :D
Jestem już mamą 3.5 letniego urwisa, a teraz oczekuję na kolejne maleństwo. Przewidywany tp to 25.03, teraz jestem w piątym tc.
Mam nadzieję na bezproblemową ciążę i tego też życzę kazdej z Was :)
 
Witam się z Wami mamami .
Jestem z Łodzi .
Okazuje się , że jestem w ciąży co bardzo mnie raduje a jednocześnie przeraża, bo wiem jakie będą moje obawy przez kolejne mam nadzieje miesiące.
To jest moja 7-ma ciąża, ale mam tylko jedno dziecko - córkę . Ma 4 lata.
Wszystkie inne ciąże poroniłam. Ostatnią w 13 tygodniu - serce przestało bić. Wtedy miałam termin na 9 maja 2017.

Na wizytę umówię się na jakiś 6 - 7 tydzień , wtedy ewentualnie słychać już serce. Wcześniej wydaje mi się nie ma sensu iść, tym bardziej , że do 6-7 tygodnia jest bardzo dużo naturalnych poronień .
Trzymajcie kciuki .
 
Cześć dziewczyny :) mam 32 lata i jestem w siódmym tygodniu ciazy, to bedzie mój pierwszy dzidziuś. Pewnie się domyślacie ze jestem bardzo przejęta, przestraszona, ale tez bardzo się cieszę, ciaza planowana i bardzo chciana. Narazie bolą mnie piersi, trochę mnie mdli i czuje rozciąganie lekkie w brzuchu co jakiś czas.
Fajnie ze jest takie miejsce jak to forum napewno będę się zaczytywac :)
Buziak :)
 
Cześć dziewczyny :) Chyba czas do Was dołączyć. Termin mam na 25 marca. Będzie to moje drugie dziecko, córeczka Magda w styczniu skończyła 3 latka. Być może tym razem będzie synek? Nazywam się Marlena, mam 27 lat i pracuję jako fizyk.
 
Cześć dziewczyny, nazywam się Iza i to moje pierwsze dziecko. Mam 22 lata. Jestem w końcówce 5 tygodnia :)

Napisane na G620S-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej , ja nazywam sie Agnieszka, mam 25 lat, mam coreczke 1,5 roku i jestem w 7tc ;) mieszkam w Austrii a Zosia idzie do zlobka od wrzesnia

Napisane na ASUS_Z00UD w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry