reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Powody l4 w ciąży

Wiesz co to empatia?
Tak, wiem. Może byś się tak postawiła w sytuacji dziewczyny i spróbowała przyjąć jej tok myślenia i spojrzała z jej perspektywy na tą sytuację. Też nie jestem za zwolnieniem ot tak, bo mi się tak podoba, ja chcę i idę.. uważam, że powinny być do tego przesłanki, ale myślę, że dziewczyna jakby miała pracę biurową to by pracowała dalej, a tutaj ma kontakt z chemią, co zapewne nie jest zdrowe na dłuższą metę i po prostu martwi się o swoje dziecko..
 
reklama
Daruj sobie osobiste wycieczki.

Zwolnienie przysługuje na okres niezdolności do pracy (a nie ze względu na warunki pracy). Zasiłek jest po to, żeby zapewnić utrzymanie na ten okres a nie po to, żebyś sobie odcinała kupony od nadgodzin, za które JUŻ OTRZYMAŁAŚ wynagrodzenie.

Jak chcesz odpocząć to idź na urlop, jeśli masz szkodliwe warunki pracy to rozwiąż to z pracodawcą. Doczytaj przepisy a nie pisz głupoty.

PS. To nie znienawidzony pracodawca opłaca zasiłek. Wyłudzając zasiłek okradasz ze składek zdrowych mężczyzn i kobiety, również te ciężarne, które uczciwie pracują.
nie chcę wiedzieć co myślisz o osobach bezrobotnych na zasiłku, albo o osobach nieradzących sobie i korzystających z pomocy państwa 😱 to to dopiero złodzieje są dla Ciebie zapewne 😱
 
Do góry