reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Powozy naszych maluszków :)

reklama
monia wóż cudny !!! Bardzo mi sie podoba !!!
Ja miałam trzasnąc foto naszego maxi cosi mura ale moj D postanowił go owinąć folią całego i każdą cześć (mamy mega remont/ plac budowy normalnie) żeby się nie zabrudził :)
jeszcze 2/3 tyg i po remoncie go odwine z tych osłon i zrobie foteczki:-p
 
A my zakupiliśmy taki;-)
 

Załączniki

  • wózek.jpg
    wózek.jpg
    26,6 KB · Wyświetleń: 176
dzieczynki a jak odświerzacie/pierzecie nowe wózki z tej chemi? niby mam instukcje jak co prać ale nie kumam ...;-) a może tylko wietrzycie???
no bo jak naprzykład wyprać wyściółkę gondoli? w środku jest taka pianka i boje się że może się zrypać po praniu intensywnym...oczywiście ręcznym
a może to tak tylko poprzecierać gąbeczką? ech nie wiem jak się za to zabrać....poradzcie jak Wy robicie;-)
 
mag-dzia - ja nowego wózka nie bede prała. Tylko właśnie biały wkład z gondoli. Wrzuce do pralki na 30 minut na lekkie pranie. Nie wiem jak w twoim wózku ale w mutsy jest to na rzepy i łatwo sie wyjmuje do prania. Moim zdaniem wystarczy jak wózek tylko wywietrzeje.
 
reklama
monia jednorazowo zmieniajac watek z wozkow na remaont:-p
Tak od 2 tyg mam remont i to taki uuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
Wylewki na podlogi, ocieplanie,skuwanie scian do golej cegly ,cala elektryka,instalacja ogrzewania centralnego i wodno/kan.
nida gips wszedzie ,malowanie szpachlowanie zabudowy,podwieszane sufity i moglabym tak wymieniac 2 godziny .
OGOLNIE TRAGEDIA W DOMU !!!
Maja skonczyc za 4 tyg (watpie)
Bardzo sie tym wszystkim stresuje.... Musibyc dobrze!

Anet super fura :) !
 
Do góry