reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Powracające plamienia

Nie powinno u Ciebie na zdjęciu ładnie widać endometrium więc i pęcherzyk byłoby widać
dziękuję , na razie brak plamień wszystko okej odpoczywam ile mogę tylko lekki ból podbrzusza ale w ciąży to normalne i sikam dzisiaj bardzo dużo 🙈
Od tego leżenia aż plecy mnie bolą w krzyżu to nie dla mnie ja to co chwilę coś muszę robić 😂
 
reklama
teraz chyba zwalnia chyba przyrost bo miałam przyrosty po 200 % :) ?

Generalnie na tym etapie 100% jest tak samo ok jak 200% na początku ta beta rośnie jak szalona i po 600% a później właśnie normuje się w okolicach 100%.
Ale przyrostami już się nie sugeruj, są ok i już lekarz MUSI coś zobaczyć
 
Generalnie na tym etapie 100% jest tak samo ok jak 200% na początku ta beta rośnie jak szalona i po 600% a później właśnie normuje się w okolicach 100%.
Ale przyrostami już się nie sugeruj, są ok i już lekarz MUSI coś zobaczyć
jaki ból powinien mnie niepokoić ? Zaczęło mnie boleć na wysokości pępka po prawej stronie i odczuwam jajnik prawy z którego była owulacja .
 
jaki ból powinien mnie niepokoić ? Zaczęło mnie boleć na wysokości pępka po prawej stronie i odczuwam jajnik prawy z którego była owulacja .

Hej, przepraszam że dopiero teraz.
W zasadzie powinien niepokoić Cię każdy ból, który nie jest jakaś Twoją standardową dolegliwością lub jego natężenie jest większe niż Twoje "normalne" dolegliwości bólowe.
Jak się dziś czujesz?
 
Hej, przepraszam że dopiero teraz.
W zasadzie powinien niepokoić Cię każdy ból, który nie jest jakaś Twoją standardową dolegliwością lub jego natężenie jest większe niż Twoje "normalne" dolegliwości bólowe.
Jak się dziś czujesz?
a dobrze przestało boleć, brzuch nie boli w podbrzuszu też spokój plamień też nie ma .
Tak chyba miałam kolkę po jedzeniu. ☺️
Jedynie mdłości są raz ich nie ma 😅
 
reklama
@Zazuu już po wizycie 5+5 ❤️
Wymiary chyba okej ? 😀
 

Załączniki

  • 882d1a6b-42ed-48d6-ae0f-12b48da363b5.jpeg
    882d1a6b-42ed-48d6-ae0f-12b48da363b5.jpeg
    78,7 KB · Wyświetleń: 37
reklama
Do góry