reklama

powrot do aktywnosci po porodzie

Temat na forum 'Ciąża, poród, połóg' rozpoczęty przez baby123, 30 Kwiecień 2013.

1. baby123

baby123 Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    hej, mam pytanie jak szybko po poradzie udalo wam sie wrocic do aktywnosci fizycznej ? zakladajac ze porod odbedzie sie naturalnie, bez komplikacji?

2. malenstwo90

malenstwo90 Mama Jacqueline i Emily

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    mowisz o sporcie czy o porzadkach domowych:)??

3. reklama
  4. biala_dama

biala_dama Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    no ja też jestem ciekawa, w sumie jestem ciekawa obu wersji: sport i prace domowe

5. malenstwo90

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Prace domowe w sumie od razu no chyba ze sie ma kochanego partnera albo meza ktory nam pomoze :) A sport wiadomo 6 tygodni po mozna zaczac ale ja karmie piersia i jestem 3 miesiace po porodzie i dopiero niedawno zaczelam wozic starsze corki do przedszkola na rowerze:)

6. biala_dama

biala_dama Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    no mam nadzieję, że mężowie będą tacy kochani i w miarę możliwości oczywiście będę mamusią pomagać:)ale i tak szybko siadłaś na rower:)super

7. malenstwo90

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    no ja to przed ciaza jedzilam i w ciazy tez dosyc dlugo ogolnie uwielbiam jezdzic na rowerze jak tylko mam okazje to wskakuje :)

8. Megami

Megami Bóg jest szaleńcem ;)

Najlepsze odpowiedzi:
    11
    Z aktywnością to ja byłabym ostrożna. Wiadomo, że leżeć się nie da, bo dom się sam nie ogranie :-D ale najważniejsze to nie przesadzać. Poród to nie takie hop-siup. Ja bym jednak do końca połogu dała macicy i pozostałym dolnobrzusznym narządom :-D odpocząć i zregenerować się.

9. monika221

monika221 Zaangażowana w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    wiadome, że nie od razu Rzym zbudowali, tak też i po porodzie potrzeba czasu, by się zregenerować:)

10. reklama

Poleć forum