reklama

powrot do aktywnosci po porodzie

Temat na forum 'Ciąża, poród, połóg' rozpoczęty przez baby123, 30 Kwiecień 2013.

1. baby123

baby123 Zaciekawiona BB

hej, mam pytanie jak szybko po poradzie udalo wam sie wrocic do aktywnosci fizycznej ? zakladajac ze porod odbedzie sie naturalnie, bez komplikacji?

2. malenstwo90

malenstwo90 Mama Jacqueline i Emily

mowisz o sporcie czy o porzadkach domowych:)??

3. reklama
  4. biala_dama

biala_dama Fanka BB :)

no ja też jestem ciekawa, w sumie jestem ciekawa obu wersji: sport i prace domowe

5. malenstwo90

Prace domowe w sumie od razu no chyba ze sie ma kochanego partnera albo meza ktory nam pomoze :) A sport wiadomo 6 tygodni po mozna zaczac ale ja karmie piersia i jestem 3 miesiace po porodzie i dopiero niedawno zaczelam wozic starsze corki do przedszkola na rowerze:)

6. biala_dama

biala_dama Fanka BB :)

no mam nadzieję, że mężowie będą tacy kochani i w miarę możliwości oczywiście będę mamusią pomagać:)ale i tak szybko siadłaś na rower:)super

7. malenstwo90

no ja to przed ciaza jedzilam i w ciazy tez dosyc dlugo ogolnie uwielbiam jezdzic na rowerze jak tylko mam okazje to wskakuje :)

8. Megami

Megami Bóg jest szaleńcem ;)

Z aktywnością to ja byłabym ostrożna. Wiadomo, że leżeć się nie da, bo dom się sam nie ogranie :-D ale najważniejsze to nie przesadzać. Poród to nie takie hop-siup. Ja bym jednak do końca połogu dała macicy i pozostałym dolnobrzusznym narządom :-D odpocząć i zregenerować się.

9. monika221

monika221 Zaangażowana w BB

wiadome, że nie od razu Rzym zbudowali, tak też i po porodzie potrzeba czasu, by się zregenerować:)

10. reklama

Poleć forum