reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

powrót do formy i urody po porodzie

reklama
panziorka - ja jakaś lewa jestem ale nie potrafię tego skalpela zrobić. Robiłam i po 15 minutach musiałam przerwać bo nie umiem równowagi utrzymać- chyba coś źle robię :( Wyobraźcie sobie że wreszcie zaczęłam biegać. Biegam wieczorami co drugi dzień i myślałam że gorzej będzie a tu już nie mogę się doczekać jutra. Kupiłam nawet dzisiaj nowe buty do biegania bo stare trochę mnie wczoraj otarły.
 
kasik próbuj..ja największy problem mam z pozycją na brzuchu przy unoszeniu nóg..no do kolan pójdzie, ale żeby podnieść też uda:szok::szok: więc ten element robię po swojemu. Dzisiaj zaliczłam TzG z Olą Szwed i Beatą Sadowską-oj był wycisk, ale czuję się fajnie, później jeszcze zrobiłam troszkę brzuszków i ćwiczeń Mel B na brzuch. My z W. zbieramy się, żeby zacząć biegać, ale szczerze to mnie komary odstraszają. U mnie na wsi jest tego tyle, że nawet nie wiem jak to określić:no::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
no ja kieruję sie wskazówkami Sroki i stosuję olejki eteryczne z paczuli, mięty pieprzowej i geranium..czasami zapomnę i jakaś gryząco-ssąca poczwara dostanie sie do pokoju, gdzie śpimy i nas pokąsa to wtedy pozostaje nam łagodzenie ukąszeń:-(
 
panziorka ja w tym tygodniu na razie 4 razy skalpel. Tą mel b oglądałam ale dla mnie to chyba za duży hardcore;-) a w skalpelu mam problem z tym samym ćwiczeniem co Ty:-) też tam po swojemu macham żeby mięśnie były napięte ale nie wiem jak ona te uda podnosi...ja chcę najpierw skalpel przez miesiąc porobić żeby go opanować bo te inne treningi chyba trudniejsze i nie chcę się zniechęcać a ja lubię właśnie taką powtarzalność i miło jak za każdym razem idzie coraz łatwiej :-p A ty masz do tego jakąś dietę?? Bo ja się staram tylko słodycze i smażone unikać no i mniej żreć generalnie, nie mam czasu żeby sobie dogadzać potrawami dietetycznymi.
Kasik ja też myślałam o bieganiu tylko u mnie problem to "big cyc" i nie trafiłam jeszcze na stanik sportowy który by mi moje G utrzymał...ale może się w końcu zbiorę...nawet już sobie system spisałam z jakiegoś bloga: minuta biegania, minuta marszu, 2 minuty biegania, minuta marszu itd. bo ja na początek to więcej nie ubiegnę. A jakie buty masz do tego biegania? Szukam właśnie czegoś, ale nie drogiego bo nie wiem czy złapię bakcyla biegania jak Ty.
 
Misza powiem ci, że jak robiłam skalpel to sapałam jak stara baba, a Mel B jakoś mi łatwo idzie..więc sama nie wiem...no to jak będziesz skalpel miesiąc robiła to powiem ci, że szacun:tak: ja muszę mieszać, bo boję się, że mi zapał opadnie..wczoraj po TzG czułam się naprawdę wyczerpana, ale szczęśliwa, ale dzisiaj dopiero czuję:szok:każdy centymetr mojego ciała. Diety nie mam, bo najzwyczajniej w świecie nie mam przy tym moim szkrabie czasu na kombinowanie. Jem mniej, ale zdrowiej, ale też nie do przesady;-)
 
Ja zostaje na razie przy bieganiu, skalpel odpuszczam aż sobie wyrobię jakąś formę:zawstydzona/y:
Misza u mnie ten sam problem dlatego moje bieganie trafniej można określić szybki marsz. Też nie lubię jak mi cycki skaczą więc biegamy/truchtamy bez podskakiwania. Na szczęście mam przyjaciółkę która mnie mobilizuje i przyjeżdża co drugi wieczór z innej części Katowic i idziemy w las;) Średnio taki wypad bez żadnych przerw na odpoczynek trwa 1 godzinę. Buty jak na razie ok, wcześniej miałam nike ale się wytarła wyściółka na pięcie i przy takim chodzeniu mnie otarło a teraz mam cushe i jestem bardzo zadowolona- zobaczymy jak długo. Kupiłam bo mi się podobały wizualnie i trafiłam na promocję. Przecenione z ponad 200 na 100.
 
ja dzisiaj normalnie wysiadam..na tyłku siedzieć nie mogę :confused: 3 dni TzG choodakowskiej z beatą sadowską(turbo spalanie) i czuję się jakby mi nogi z zawiasów miały wyskoczyć, do tego Mel B brzuch..zobaczymy jutro, ale chyba coś lżejszego musze zapodać, żeby sie nie przetrenować, bo szkody sobie moge narobić
 
reklama
Laski nieźle. Ja odpuszczam zumbe przez wakacje i już 1kg na plusie. Dzis zaczynam dietkować. Koniec tego dobrego! Do roczku zamierzam zrzucić 8 kg.
 
Do góry