reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

powrót do formy i urody po porodzie

dziewczynom zycze wytrwalosci w cwiczeniach z chodakowska:tak: i kciukam za rezultaty bo warto sie poomeczyc. pomalutku po kroczku i dacie rade:-) ja naleze do leniwcow raczej :baffled: kupilam hula hop takie z magnesami i nieregularnie ale jednak cos tam krece :tak: mnie zalezy na zbiciu flaka na dzien dzisiejszy waga powiedzmy ze spoko przetalam juz walczyc z kg chyba wiek nie ten :sorry2:a z hula hopem znajoma dala swoje fotki i szczena mi opadla ze tak sie da:szok: jak na razie jest mnie o 7cm mniej w pasie :-) pewnie jak by sie przylozyc i codzien po 30-40 min pokulac to bylo by lepiej ale nie daje rady czasem praca caly dzien z dzieciorkami i niewyrabiam wieczorem :-(
 
reklama
jejku, dziewczyny ja czytam ten temat ale dla mnie to jakaś czarna magia to co piszecie. jakiś skalpel, TzG itp. :szok: co to jest?
 
Vinga wejdź sobie na yt i wpisz to zobaczysz:tak: ale po co ty się stresujesz, jak masz bobaska w środku? teraz to sobie odpoczywaj, zdrowo się odżywiaj, a jak będą juz 2 szkraby to zobaczysz, że nawet ćwiczenia ci nie będą potrzebne;-)

edit 16.00 cofam to co powiedzialam o ćwiczeniach Mel B, że nie są trudne..dzisiaj zrobiłam skalpel i zaczęłam abs z mel b:no: nie dałam rady, wytrzymałam tylko 5 min...umieram
 
Ostatnia edycja:
Melduję - przepłynęłam rano 10 długości basenu w 9 minut!!! Ostatnio było 10 w 20 minut:zawstydzona/y: a potem zabawa z moimi facetami w jacuzzi :) Wczoraj zrobiłam tą samą trasę bieganio-chodzenia co za pierwszym razem x2 tak więc forma i kondycja się poprawiają. Bebzol wydaję się nieco mniejszy bo mi po cesarce niezły nawis/zwis się:-( zrobił
 
Ja caly czas trzymalam zdrowa diete warzywa mieska i zdrowe wegle - troche cieplego chlebka, przez jakis czas a teraz wracam na lono ostrej diety. Waga przynajmniej nie leciela do gory, a ja mialam troche odpoczynku. Tez mam do roczku zamiar zrzucic troche - czyli jakies 20 kilo w 3 miesiace - wiem ze malo wykonalne - ale pomarzyc mozna :D
 
A ja właśnie jem babkę czekoladową z polewą i z zazdrością czytam o waszych poczynaniach.
Kasikd - 10 długości? hehe czytałąm kilka razy - ja ledwo jedną dam radę:szok:
 
kasikd, super! Ja nie pamiętam kiedy byłam ostatnio na basenie, w ciąży miałam zakaz a teraz zakaz ma moja Mała, więc i ja nie chodzę.
Ale zbędnych kg na szczęście nie mam (chociaż woda super wysmukla ciało a to by mi się przydało), Asieńka ' zjadła' mnie chyba do granic możliwości. Przed ciążą waga 64 kg i rozmiar ciuchów 38/40, w ciąży 74 kg, teraz 53 kg i rozmiar 34. Masakra! Mój P. sobie żartuje i woła do mnie 'chodź tu mój worku kości' a ja sama mimo dobrych badań nie czuję się rewelacyjnie. Jedynie już nie wstydzę się chodzić w krótkich spodenkach bo wreszcie mam normalne kolana ;)
Ale walczę z rozstępami na biodrach...
 
reklama
Ja nie jem ziemniaków, makaronu i chleba i mi to dużo daje i odpowiada. Waga też spadła, ale wiem, że to też zasługa tego, że mam już trzeci tydzień drugie zmiany i zapiernicz w pracy. Uwielbiam basen. Pamiętam jak ciężko miałam zrobić 8 długości basenu a z każdym kolejnym wyjściem było już coraz lżej i potem 30 robiłam bez problemu. Przy dwójce i finansach ciężko mam chodzić regularnie :/
 
Do góry