reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

powrót do formy i urody po porodzie

Ja się zastanawiałam dziś nad kremem wyszczuplającym ale się zastanawiam czy można się smaorwac takowym karmiac cycem:confused:
Pas mam i ubieram na wyjścia. Wchodze w swoje spodnie ale opona wisi wiec trzeba pas ubrac co by się nieco wstąpiła;-). Kupiłam najzwyklejszy na allegro - 19 zł z przesyłką.
Wiekszosci kremow niestety nie mozna stosowac karmiac - trzeba dobrze poszukac.
Ja zamiast kremow wyszczxuplajacych na razie bede uzywac oliwek - masaz oliwka kilka minut na wieczor napewno da efekty - a przy cyckowaniu wole nie ryzykowac:D

Pas chce kupic sobie ale musz poszukacv na allegro czy cos - bo tak w sklepach tu nie kupie :(
Macie jakies dobre typy?


A6w kiedyś robiłam i na jest super :)
Poczekam tylko jeszcze tropche i zaczne smigac - tak samo z rowerkiem :) W polwoe grudnia jade do Polski a oncem mam wesele to musze jakos wygladac :)

PS.
W rozmowach w toku bedzie 2 listopada w poniedzialek cos o dochodzeniu do formy po porodzie :)
 
reklama
zakupilam sobie oliwke z nivea Q10 i jade 2x dziennie jak mam czas to 3x:tak: skora juz inaczej wyglada jest jak by mniej zwisla ..taka gumkowata sie robi wiec chyba dziala. na efekty trzeba jednak poczekac dluuuugo i z czasem flak tez sie zmniejszy wiec spoko.
 
ja ogladalam ta serie Eveline do ujedrniania brzucha ale przy karmieniu raczej nie wolno wiec narazie kupilam balsam Neutrogena bo czyms musze ten moj flak smarowac.

Azorek a ten Nivea to sprawdzony przez kogos czy testujesz??
 
Dziewczyny ja tez na razie tylko sie oliwka Hipp smaruje, i codziennie pedaluje godzinę na rowerku stacjonarnym. Na razie efektów brak, no może brzuch trochę mniej wisi ale ogólnie z przodu nie nadaje sie do oglądania :crazy:
Chce zacząć biegać i jutro zapytam ginke kiedy mogę zacząć po cc, ja to bym chciała do wiosny jak człowiek wyglądać. U mnie ciąża rok po roku karmienie zrobiło swoje,
 
dziewczyny ja mam pytanie odnośnie szwów po nacięciu..urodziłam 20.10 i czuję, że z dnia na dzień coraz bardziej mnie "tam" boli. przy wypisie ze szpitala lekarz powiedział, że jak mi będą przeszkadzały to mogę po 7 dniach iść, żeby mi je zdjęli, ale zastanawiam się czy to jest normalne, że boli bardziej a nie mniej. wygląda to jakby one mi wrastały i przecinały skórę tworząc nowe rany..jestem załamana, bo cały dzień siedzę sama z małym i nie mam nawet jak podjechać do lekarza. najwcześniej będzie to możliwe w nastepnym tyg. a boli niesamowicie :(
czy któraś z was miała tak samo?
 
Azorek a ten Nivea to sprawdzony przez kogos czy testujesz??
testuje:tak:nawet bym na ten nivea nie zerknela gdyby nie fakt ze stal obok bio oil i byl tanszy:-) jest napisane ze mozna nawet w ciazy uzywac wiec chyba ok. i jak na razie daje rade skora lepsiejsza sie zrobila. a czy zdziala cuda to opowiem jak skoncze butelczynke :-D cosik innego kupie jak mi kasa wplynie bo chcialam cos z kolagenem a to kosztuje niestety "ciutke" wiecej:zawstydzona/y:
 
Azorek a co z kolagen masz upatrzone to mpze tez zainwestuje w siebie :-D

Panziorka mi zdjeli szwy w 6 dobie, wyszlam po 10 dniach po porodzie i potem ok 2 tygodni w domu mialam wrazenie ze znowu jest gorzej, ze nie moge siedziec na tylku, pieklo mnie, ciagnelo.
Kupilam sobie zel Lacibiofemina i smarowalam sie 2 razy dziennie i nie wiem czy od tego czy czas po prostu bo mi sie poprawilo.

Iza niestety rowerek na brzuch nie pomoze, najlepsze brzuszki ale myslke ze za wczesnie
 
jutrzenko jest sporo produktow i nadal szukam czegos co domnie przemowi ze musze to miec. jak cosik ciekawego znajde wartego wspomnienia to wkleje linki tutaj. moze innym sie przyda. :tak:
 
zakupilam sobie oliwke z nivea Q10 i jade 2x dziennie jak mam czas to 3x:tak:
Ja uzywalam tej oliwki w ciazy - calkiem fajna - niby rozstepy wszyly ale ja mam do nich MEGA sklonnosci - za to skora byla fajna i gladka

Chce zacząć biegać i jutro zapytam ginke kiedy mogę zacząć po cc, ja to bym chciała do wiosny jak człowiek wyglądać. U mnie ciąża rok po roku karmienie zrobiło swoje,
iza a ty miesiac po porodzie juz pomykasz na rowerku ? Mozna tak ?

dziewczyny ja mam pytanie odnośnie szwów po nacięciu..urodziłam 20.10 i czuję, że z dnia na dzień coraz bardziej mnie "tam" boli. przy wypisie ze szpitala lekarz powiedział, że jak mi będą przeszkadzały to mogę po 7 dniach iść....
Ja tez rodzilam 20stego.
Mi powiedzieli w szpitalu ze po okolo 7dmi dniach zaczna 'ciagnac' i bedzie bolesnie ale nie dlugo.
Mi zaczelo sie to 'ciagniecie' w 5tej dobie [czwartek] i nie powiem bolalo, chyba w 7dmej/8smej [sobota/niedziela] cos zaczelo ze szwu krwawic [zauwazylam po uzyciu toalety] a do tego jak wstawalam to mialam wrazenie ze mi wszystkie wnetrznosci przez poch*e wyleca taki ucisk straszny - ale od wczoraj juz sie lepiej czuje - tylko niewiem czy to faktycznie sie polepszylo - czy fakt ze jestem sama w domu i nie ma meza ktory by pomagal nie 'zdjal' bolu ze mnie :D

Od kiedy mozna cwiczyc? rowerk? brzuszki ? Mi mowia ze po 6sciu tygodniach - ale widze ze sporo osob zaczyna wczesniej ?
 
reklama
Emotion. Niby można dopiero po 6-8 tygodniach, ale ja po prostu sprobowalam najpierw po 15 min.potem trochę dłużej i tylko na rowerku a to raczej na nogi pośladki działa i kondycję. Rana mnie nie boli i mam przynajmniej wrażenie ze cos dla siebie robię. Mi brzuszki po cc można teoretycznie dopiero po pól roku:-(
 
Do góry