reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Powrót do formy mamuś czerwcowych :) Wątek mobilizacyjny

Sylwia jak lekarz mówi że to najlepszy sposób leczenia to może warto;)?

Ja chodzę raz w tyg na fitness w wodzie-rewelacja i samopoczucie po tym ekstra, fajnie by było ze 2 razy ale nie wyrabiam czasowo i finansowo to duzo bo i chłopaki obaj chodzą na kurs więc już za trzy osoby...ale pochodzę jeszcze na normalne pływanie co drugi tydzień bo Paweł karnety ma z pracy ale we dwójkę nie możemy bo ktoś musi z chłopakami być, dziś poszedł z Karolem - na 20.35, dla Bartka to już no way...
a moja waga też niestety stoi w miejscu i to 4-5 kg za dużo mam - nie wiem co się ostatnio tak rozbujała, no masakra jak popatrzyłam na swoje zdjęcia w stroju...
choć mam wrażenie że ostatnio ciut jednak w pasie i biodrach maleje obwód - po ciuchach i powoli ale na wadze na razie nie widać
 
reklama
Czy dobrze się czuję, czy dobrze wyglądam? ;-) Czuję się super, a jak wyglądam? Otoczenie mówi, że fajnie;-) Mamoot, jak będzie fajna, to dam :-p
 
Ok Kasiu, czekam :-)

U mnie jakoś przybyło kg w wakacje. Teraz znów waga spada. Zdecydowanie powinna być poniżej 60 kg. Bo inaczej źle się czuje.
 
mi najbardziej przeszkadza wałek nad spodniami - tak nieestetycznie pod ubraniami które rok temu wyglądały na mnie zdecydowanie lepiej (tzn mieszczę się ale opięcia i oponki jak usiadę są niefajne :( )...także biorę się za to - powoli co prawda mi to idzie ale najważniejsze że nie przybywa choćby nawet powoli spadało...
 
udaje mi się 1-2 razy w tyg być na basenie i porządnie poćwiczyć (fitness) lub popływac - za mało żeby były jakieś sensowne efekty na wadze ale samopoczucie zdecydowanie lepsze jest:)
 
Super Baśka;) ja sie ostatnio zssxczepilam na grypę i nie ćwiczyłam w zeszłym tygodniu bo myślałam ze mi ręka odpadnie zreszta niewskazane jest;) teraz robiłam usg tarczycy i tez za dobrze nie wyszło - nadal powiększona i guzki liczniejsze a jeden większy. Normalnie rozpad następuje,masakra jakaś
 
oj mi mi lekko waga wskoczyla:no::angry:heh..ale zaczelam chodzic na zumbe:rofl2:.. i kupilam sobie drugiego psa, wiec jestem caly czas w ruchu-czekam na efekty:-D
 
reklama
Do góry