reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Powrót do formy mamuś czerwcowych :) Wątek mobilizacyjny

Sumka to bardzo dobrze Ci idzie ze zrzucaniem wagi:))))Super!!!
Mnie tez energia rozpiera, maz mnie troche stopuje...zeby sie nie nadwyrezala..jutro ide na zdjecie szwow i tez juz chce cwiczyc bo sie czuje jak galaretka...
 
reklama
No to u mnie 18 kg sobie poszło i jeszcze z 7 zostało...ale chyba pobiłam rekord przytycia :D niechlubny rekord- z tym że wygląda na to że większość z tego to woda bo tłuszcz by tak szybko nie zszedł. Nie muszę nawet osiągać na razie wagi sprzed ciąży ale przydałoby się parę cm mniej w pasie i w udach bo tam najczęściej nie dopinają lub za bardzo obciskają mi się ciuchy sprzed ciąży. A poza tym choruję na zapalenie piersi i przez parę dni miałam taką gorączkę że waga znów poleciała na łeb...Planuję zacząć regularnie pływać aby stopniowo i z przyjemnością uporać się z oponkami ale to myślę jeszcze ze 2-3 tyg - po połogu i po odetchnięciu po sesji na studiach i egzaminie z awansu zawodowego bo niestety jeszcze parę takich "atrakcji" przede mną - a do tego oczywiście obowiązki domowe i Karolkowe ;D
 
Dopiero przechodzilam mini depresje poporodowa a juz zaczynam myslec o braciszku albo siostrzyczce dla Eliaszka hehe, oj szybko zapomnialam o moim ciezkim porodzie, za szybko !! ;D
 
U mnie z wagą jest super nie mam brzuszka a z waga jest tak ze jestem lżejsza niż przed ciążą. Zanim zaszłam ważyłam 77kg teraz waże 68 i nadal spada wiec ja nie moge nazekac ubranka mam luzne i chyba bede musiała zmienic garderobe zycze wszystkim mamą zeby doszły jak najszybciej do swojej figury ale pamiętajcie nie przemęczajcie sie teraz przynjmniej te które niedawno urodziły wiem ze rozpiera was energia siostre męża tez rozpierała a pózniej leżeła bo dostała krwotoku i była starsznie osłabiona bała sie wziaść córcie na rączki wiec lepiej troszke poczekac niz pózniej cierpiec trzymam za was kciuki
 
Agusia jak ty to robisz???? przed ciążą wazyłaś 77 a teraz 68???? Niepojęte... A ile w ciąży przytyłaś? Czyl ischudłas t oco w ciąży i jesczze 9 kilo??? Jak to dziewczyno zrobiłas? Bo to fenomen jakiś ;)
 
Głuszku ja w ciąży przez cztery pierwsze miesiace schudłam 7 kg i do końca ciąży wróciłam do swojej wagi jak urodziłam to waga spadła do 68kg ja nic takiego nie robie nie cwicze bo jeszcze ni moge i sie troszke boje jem mięska gotowane marcheweczka woda do picia soki dla osłodzenia dnia zjadam troche biszkoptów i waga sama jakos spada
 
Agusia ty naprawdę jesteś niemożliwa. Martwiłaś się w ciaży że mało przytyłaś, a tu i Kacperek całkiem spory i ty laseczka ;D ;D ;D ;D ;D
 
Zazdroszczę - bo ja moje przed ciążowe cięzko wypracowane po dietach 73 kg to juz dawno pożegnałam.... W ciąży dobiłam do 96 i teraz waga stanęła na 82 rano 83,5 wieczorem i ani drgnie........ buuuuuuuuuuuuu już nie chce być grubasem..... :( :( :( :mad: :mad: :mad:
 
reklama
a ja nie mam wagi la la la ;)
ale troche mi zostalo z ciazy, tzn pare cm w pasie i biodrach a do tego wielkie cycki, ktore kochaja moje chlopaki dwa ;D
wiekszy tylek mi nie przeszkadza (poza tym ze nie mieszcze sie w spodnie :///) ale brzuszek to bym chciala miec plaski, tylko ja nie lubie cwiczen, ale jest nadzieja!!!! jak nosze Olafa w nosidelku to miesnie brzucha pracuja na calego ;D
 
Do góry