reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Powrót do formy mamuś czerwcowych :) Wątek mobilizacyjny

reklama
U mnie tylko 2 do przodu ale wszystko w brzuchu zostalo. Jak stoje to da sie przezyc ale jak siade to mam taki piekny wylew ciala w pasie, ze nawet poduszki do karmienia nie musze uzywac ;D ;D
 
U mnie znow kilogramik mniej, jak zrzuce jeszcze 5-6 to będzie super. I na razie nic oprócz spacerów nie robię więc jest nieźle (no od 2 dni mniej jem bo mam aparat na dolnych zębach założony i nie mogę gryźć ;D - ale to przejściowe, dzisiaj już mija :) ) W sporo ciuchów się mieszczę tylko właśnie ta oponka kurde taka wstrętna się robi - dokładnie tak, jak napisała Cicha!!!
 
No to nie jest źle jak widzę. Dziewczyny mamy więc szansę załapać się do reklamy balsamu ujędrniającego DOVE oni tam biorą takie bardziej puszyste ;D ;D ;D
 
A ja nie wiem, ile ważę. Ostatnie ważenie jeszcze przed porodem... Tak to jest, jak się nie ma wagi w domu - nie wpada się w kompleksy :)

Ale to tylko do wtorku, bo idę na przegląd popołogowy, więc się zważę u lekarza i cała prawda wyjdzie na jaw...

Ale chyba nie jest tak źle, bo mieszczę się we wszystkie ciuchy sprzed ciąży. Jedynie poza sukienkami, bo się w biuście nie dopinam... Między guzikami robią mi się takie bałwanki :) A jak raz się zapięłam na chamca, to jak zdjęłam tą sukienkę (ledwo w niej oddychałam), to zachlapałam mlekiem pół lustra i spory kawał podlogi.

Jak się zważę, to zamelduję...

A co do brzucha, to faktycznie nie jest taki, jak był. Jakby skóry więcej. Wprawdzie nie wisi, ale taka matowa, mało jędrna. I faktycznie przy siadaniu wygląda znad spodni jak wyrzut sumienia...
 
Ja mam 105-82-105 (w porywach do 110 przed karmieniem ;D ) do dove to chyba nadal za dużo ale na modelkę do katalogu XXL to może bym się załapała...
 
reklama
E tam to wy szczupaki jesteście ja mam w talijce z 90 ;D taka to ze mnie wątła kobiecinka ;D ;D ;D Tylko dupka już prawie wróciła do formy, ale udka i ramiona jeszcze pokryte sadełkiem ;D
Na sflaczałą skórę mogę polecić Mustellę żel poporodowy. Skórka jak nowonarodzona ;D ;D ;D
 
Do góry