reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Powrot do formy sierpniowych mam :)

sandra1982

Sierpniowa mama'06 Fan(ka)
Dołączył(a)
20 Marzec 2006
Postów
8 063
Dziewczynki,
od kiedy po porodzie sn mozna zaczac robic brzuszki i inne cwiczenia wzmacniajace miesnie brzucha?

Ile trwa krwawienie? Bo mnie sie wydawalo 2 dni temu, ze mam juz to z glowy (bo mialam tylko lekko zoltawa wydzieline), a tu dzisiaj znowu krew ???
 
reklama
no właśnie.. 6 tygodni... ja już mam 3 za sobą - to najdłuższy okres świata ;)
a brzuszek prawie wklęśnięty... tylko w spodnie sprzed ciąży jeszcze się nie mieszczę :( za dużo tłuszczu w biodrach i udach :(
 
U mnie krwawienie trwa baaardzo krotko zazwyczaj. No a talia nigdy nie jest juz taka sama. Bez cwiczen sie nie obejdzie :(
 
ja wczoraj chciałam wyjść do sklepu, ale z przerażeniem stwierdziłam,że nie mam w co sie ubrać... w sumie przytyłam jakies 12 kg, bioderka się zaokrągliły i brzuszek- też sobie zwisa ;D :(
z chęcią bym sobie juz troszke poćwiczyła, ale to chyba jeszcze za wcześnie ??? ???
 
no majka 6 dni to raczej za wczesne.macica musi sie dobrze zwinąc.poczekaj jeszcze z 10 dni.
ja nie wiem ile waze bo nie mam wagi w domku ale w spodnie sprzed ciazy wchodzę tylko sa bardziej na tyłku opiete na i ten brzuchol jeszcze troche wisi.tylko uda mam jak strong woman szersze niz talia ;D chyba tylko rower mi pomoze :D
 
Jezeli chodzi o krwawienie ( pozniej juz plamienie ) to u mnie trwalo pelne 3 tygodnie i dwa dni....teraz na wszelki wypadek nosze jeszcze wkladke i od czasu do czasu pojawi sie na niej taka zoltawa wydzielina ...a co do cwiczonek musze miec silna motywacje ....bo len jestem i tyle ;D
 
Ja juz mam wydzieline taka bardziej sluzowata brazowa, czasami bardziej zoltawa, wiec mam nadzieje, ze jeszcze z tydzien i bedzie tak jak u Ciebie Silunia.

Co do wchodzenia w ciuchy sprzed ciazy to spodnie z dupy mi leca :p :p :p W pasie zostalo troszke skory (musze zaczac cwiczyc, T. mi cwiczenia doradzi :) ), ale dupa i biodra chude :p Wkurzona jestem, bo zawsze mi spodnie idealnie lezaly, a teraz wygladam jakbym od starszej siostry wziela :mad:
 
Ja dzis miałam tez problem bo nie mam sie na dzien dzisiejszy w co ubraz ciązowe za duze a sprzed ciązy za małe buuuuui chyba bede musiała kupic jakies przechodnie spodnie bo nie mam nawet w czym do sklepu isc.....ale nie dziwne 20 kg przytyłam.,.to teraz mam........
 
reklama
A ja wygladam okropnie, dopiero tydzien po porodzie ale brzuch wielki jakbym w 5miesiacu była :mad:
pasa ani majtek sciagajacych nie moge bo rana sie po cc musi zagoic wiec jeszcze jakies 5tygodni, boje sie zeby brzuch nie sflaczał, bo ćwiczyć też jeszcze nie mogę.Nie mówie o moich biodrach i udach bo to juz istna porażka, nie wiem kiedy ja zrzuce te 20 kg, bo jak narazie mała tak mnie absorbuje że nawet nie mam czasu pomyśleć o sobie a co dopiero o jakiś cwiczonkach ::)
Sandra tobie to tylko pozazdrościć, ty chyba jesteś w czepku urodzona :)
 
Do góry