reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Powrót do formy z przed ciąży - tracimy kilosy

reklama
Mi zostało 10 do wagi sprzed ciąży, a ogólnie do zrzucenia minimum 25, więc nawet nie będę zaglądać na ten wątek, bo tylko się jeszcze bardziej dołuję.
 
Wy macie basen a ja spacery z małym
w C-n jest pełno górek i nie raz do domu przychodzę mokra ....:happy2:

a basen?
hmmm. chyba by wypadało się w końcu nauczyć pływać:dry:
 
klaudia-- -ja narazie nie zapuszczam sie na duze spacery z Kubą... pogoda u nas nienajlepsza...

nulini--- tylko nacykaj zdjeć... zebym mogła pochawalic te efekty..
 
reklama
Cholera Wy tu się martwicie zbędnymi kilogramami a mi się marzy żeby przytyć! Jak wspaniale czułam się w swoim ciele jak wazylam te 68kg pod koniec ciąży;p Zaczynam dietę wysokokaloryczną i mam nadzieję że przytyje chociaz te 5kg ;) startuję z wagi 50,5kg. Przed ciązą wazylam 48kg.
Życzcie mi powodzenia!


Ps. Chętnie przygarnę od Was parę kg ;) ;PP
 
Do góry