reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Powrót do Polski

dzięki za odpowiedż Sewa, a syna szczepiłaś wg podstawowego kalendarza szczepień czy robiłaś jakieś dodatkowe? Ja po prostu boję się, że gdzieś powiedzą mi 'nie i już', no ale tego nie przewidzę i na pewno będę walczyć o swoje :)
 
reklama
dzięki za odpowiedż Sewa, a syna szczepiłaś wg podstawowego kalendarza szczepień czy robiłaś jakieś dodatkowe? Ja po prostu boję się, że gdzieś powiedzą mi 'nie i już', no ale tego nie przewidzę i na pewno będę walczyć o swoje :)

Ja syna szczepiłam tylko podstawowymi.... nie wierzę we wszystkie te szczepionki skojarzone, w szczepionki na rota wirusy itp. Dziś wszyscy nawołują do nich, a za kilka lat dowiemy się, że były do bani. Więc ja dziękuję.
Nie mogli tego zrozumieć tutejsi lekarze... no bo jak to???? Oni mi proponują takie cudne szczepienia ZA DARMO, a ja ich nie chcę????? Ano nie chcę ;-)

A o swoje zawsze trzeba walczyć, bo jak odmawiają to bez żadnej podstawy, tylko z czystej niewiedzy.... więc trzeba ich uświadamiać :-)
 
JA w Polsce korzystalam z karty jak synek mial goraczke i biegunke i nie bylo tez u nas problemu przyjeli go odrazu zbadali i wypisali recepte.A MOj polski ginekolog ktorego odwiedzam jak jestemw POlsce mowi ze oni byli by szczesliwi gdyby wszystkie pacjentki mialy ta karte i to ubezpieczenie.
A co do szczepionek to jest tak ze moze kiedsy sie okazac ze szkodliwe byly i nie potrzebne ale moze sie tez okazac ze jednak pomogly ze dobrze ze dziecko zabezpieczylismy ze jednak dzialaja z tym to nic nie wiadomo i mozna uwazam w dwie strony patrzec bo to jest akurat wielka niewiadoma.A wirusy tak sie mutuja ze nigdy nie wiadomo czy jednak nie pomoze dziecku lagodniej przejsc nie jednej choroby.
 
A co do szczepionek to jest tak ze moze kiedsy sie okazac ze szkodliwe byly i nie potrzebne ale moze sie tez okazac ze jednak pomogly ze dobrze ze dziecko zabezpieczylismy ze jednak dzialaja z tym to nic nie wiadomo i mozna uwazam w dwie strony patrzec bo to jest akurat wielka niewiadoma.A wirusy tak sie mutuja ze nigdy nie wiadomo czy jednak nie pomoze dziecku lagodniej przejsc nie jednej choroby.

Każdy ma w tym temacie swoje zdanie.... i całe szczęście, że mamy możliwość wyboru :tak: ale to nie wątek na temat szczepień ;-) więc pozdrawiam i zmykam :tak:
 
Ńiewiem czy ten post jest jeżdżę ważny ale może ktoś będzie znał odpowiedzi na moje pytania
Wiec obecnie jestem 7 lat w ie i za 3 tygodnie wracam do polski na stałe teraz tylko czekam na maternity benefit i bedziemy lecieć do pl pierwsza dzidzie rodzilam tutaj a droga będę w pl troszkę dużo papaierkow trzeba załatwiać ale cóż
Mój mąż jest juz zatrudniony w pl i dodał nas do swojego ubezpieczenia w klinice w której będę rodzic pani powiedziała ze potrzebuje historie ciazy ta europejska kartę zdrowia i jeszcze kilka innych ale sama nie wiedział jakie
Jak któraś z was zna odpowiedz była bym bardzo wdzięczna lub była w podobnej sytuacji zawsze to lepiej usłyszeć czyjąś przygodę z powrotem do polski
 
Do góry