reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Powrót do pracy po urlopie macierzyńskim

Dołączył(a)
18 Listopad 2016
Postów
1
Szanowne Mamy!
Potrzebujemy Waszej pomocy!

Szanowni Panie,

Jestem studentką IV roku psychologii na Uniwersytecie Śląskim i uczestniczę w projekcie Dynamika konfliktu praca-rodzina, rodzina-praca u kobiet powracających do pracy po urodzeniu dziecka”.

Dzięki niniejszemu badaniu chcemy pogłębić wiedzę na temat kobiet wracających do pracy po urodzeniu dziecka po urlopie macierzyńskim. Badanie jest anonimowe, a uzyskane wyniki będą analizowane zbiorczo. Liczymy, że dane uzyskane w badaniu pozwolą lepiej zrozumieć sytuację młodych, pracujących mam, a także pozwolą tworzyć dla nich lepsze środowisko, odpowiadające ich potrzebom.

W badaniu poszukujemy Mam, które powróciły do pracy maksymalnie 2 miesiące od zakończenia urlopu macierzyńskiego. Jeżeli jesteś Mamą, która dopiero będzie wracać do pracy, także proszę o wiadomość. Przesyłam wtedy link , do wypełnienia ankiety.

Wasze zdanie jest dla nas bardzo ważne!

Z chęcią odpowiem na wszelkie pytania odnośnie badania,
Eryka Probierz erykaprobierz@gmail.com
Koordynatorka badań:

mgr Jagoda Sikora sikora.jagoda@gmail.com
 
reklama
Do góry