reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

"powrót do pracy"

Dzięki dziewczyny za pocieszenie. Wiem, że kiedyś to się wszystko musi ułożyć. Pewnie jak zwykle przesadzam z tymi obawami. No coż stara jestem i mi odbija.;-)
 
reklama
Madzia nie martw sie,ja jestem od poczatku pazdziernika na dziennych i tez jest ciezko,ale dajemy sobie rade. o dziwo mam wiecej czasu na zabawe z Filipem i zajmowanie domem. grunt to dobra organizacja czasu:-) i nie zalamywac sie,bo maluszki to doskonale wyczuwaja. powodzenia:-)
 
Mój problem się rozwiązał. Agnieszką zajmie się siostra mojego męża. Lepiej sobie nie mogłam tego wymarzyć. Ona ma świetne podejście do dzieci i anielską cierpliwość. Tak więc wracam do pracy w poniedziałek za tydzień....na szczęście ze spokojem.;-)
 
Do góry