reklama

Powrót do pracy

Temat na forum 'Niemowlaki' rozpoczęty przez Majoszka, 30 Listopad 2012.

 1. Majoszka

  Majoszka

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Dziewczyny jak to było u Was z powrotem do pracy?Ja wracam w styczniu i już się boję. Nie wiem jak wytrzymam tyle godzin bez córci:-(, a dodatkowo w pracy raczej nie ucieszyli się,że wracam i prawdopodobnie jeśli nie dostanę wypowiedzenia,to nie wrócę już na swoje stanowisko.Jak u Was to wyglądało?Bardzo było ciężko?Miałyście jakieś problemy w pracy po powrocie?
   
 2. elusl

  elusl Fanka BB :)

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Majoszka, jeżeli obawiasz się, że będą chcieli wręczyć ci wypowiedzenie, to zmniejsz sobie etat np. z pełnego na 7/8. Przy zmniejszonym etacie jesteś chroniona przez rok czasu ;-)Polecam poczytać kodeks pracy lub przedzwonić do państwowej inspekcji pracy - tam prawnicy za friko udzielą ci informacji jakie masz prawa po powrocie do pracy po macierzyńskim;-)głowa do góry, będzie dobrze:-)
  Ja do pracy wracam w maju 2013 i póki co nie myślę o tym, wolę nacieszy,ć się małym. A swoją drogą ja sama zmniejszam sobie etat, jednak nie z obawy przed zwolnieniem, lecz z chęci bycia z synkiem możliwie najdłużej i tak z godziną na karmienie w pracy będę 6 a nie 8 godzin, a płacić będą mi za 7, czyli za tyle, ile wynosił będzie etat:-)
   
 3. reklama
 4. Bestyja :P

  Bestyja :P Administrator Członek załogi

  Najlepsze odpowiedzi:
  1
 5. Majoszka

  Majoszka

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Dzięki dziewczyny:)W przyszłym tygodniu mam się pojawić w pracy, zobaczymy czego się dowiem:)
   

Poleć forum