reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Powrót do sylwetki sprzed ciąży

reklama
Ja zapisuję się do programu "Chcę być piękna". Naciągną mi twarz, wyprostują nos, odessają tłuszcz, zlikwidują fałdę na brzuchu, podniosą biust, wstawią nowe zęby, zmienią fryzurę, dobiorą makijaż... Będę piękna, ale nie wiem, czy mnie poznają i wpuszczą do domu ;D ;D ;D
 
hahaha...abryz właśnie wczoraj pisałam mojej siostrze ulubionej,nie dlatego,ze jedynej:)że trzeba by się wybrac dotego programu na reanimację po ciąży:))))))))))))))))))a co do tego o co pytała trini tak poważnie to tak...jak minie 6 tyg zaczynam cwiczyc mam płytki te z tą tame lee czy jakoś tak te,co były w shape i będę cwiczyc,a poza tym mam dwie płytki z aerobikiem,co przyda się jeszcze bardziej...no i kupiłam sobie zestaw herbatek vitax slim program czy jakoś...no i startuję 27 czerwca:)sorka później,bo dopiero w piątek pójdę do pani pipki...
 
Biedronka - jak karmisz piersią to raczj nie możesz używać herbatek - one też działają na bobaska

a tak u mnie - jak na razie robię spacerki ( dość szybkie) z wóżkiem -tekie od 2 godzin do 4 godzin
staram się nie jeść słodyczy
 
a ja mam pytanie moze ktoras z was wie kiedy po cesarce mozna isc do solarium bo ja bym chciala juz isc i np zaslonic blizne czy tak mozna?
 
Ty to Abryz aparatka jestes ;D ;D ;D

Ja jeszcze nic nie robie,ale duzo o tym mowie,ciesze sie,ze brzuch opadl,ale nadal jest miekki jak galaretka,wiec po kontroli u lekarza zaczne powoli cwiczyc,tak jak Biedronka mam pare DVD aerobiku wiec bede sie w domu gimnastykowac,a jak juz wpadne w rytm i mala bedzie jadla co pare godzin to wybiore sie na aerobik do klubu,tam na pewno mnie bardziej zmobilizuja.No i liocze rowniez na was ;)
JUZ NIE MOGE SIE DOCZEKAC?!!!!!!!!!!!!!
 
A walsnie co do solarium tez bym chciala isc,nie moge patrzyc na to swoje biale cialo,maz wlasnie sie opali,a ja sam niewiem kiedy moge rozpoczac sesje z sztucznym sloncem ;D ;D ;D Ale chyba poczekam az do kontroli.Czytalam,ze juz po 6tyg,spokojnie mona chodzic,tylko sutki trzeba zaslaniac ;)
 
a jak to jest po cesarce z tym solarium?
a i mam pytanie do dziewczyn po cc czy tez czujecie odretwienie ciala blisko szycia?
 
Helunia, odrętwienie to normalka w końcu poprzecinali nam tam unerwienie skóry, po jakimś czasie to wróci do normy, musi się wszystko unerwić od nowa,nie przejmuj się. A co do solarium to to jest chyba tak jak po porodzie naturalnym trzeba tylko bliznę i sutki osłonić, a najlepiej zapytaj lekarza jak będziesz na wizycie.
 
reklama
a ja mam problem z wystajacym brzuszkiem! co do wagi stracilam juz 18 kg a w ciazy przyszlo mi 14 :):) jestem zadowolona bo przed ciaza utylam sobie 10 kg i teraz zoistalo mi tylko jakies 7-6 :)
Za to tak jak pisze mam masakrycznie duzy brzuch jeszcze mimo iz nosze pas:( nie mam pojecia co z tym zrobic a cwiczyc chyba raczej jeszcze nie mozna:(
 
Do góry