reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Powrót do szkoły - obostrzenia. Jak jest w waszej placówce?

aniaslu

red. nacz. babyboom.pl, psycholog, admin
Członek załogi
Dołączył(a)
14 Czerwiec 2004
Postów
3 645
Miasto
Warszawa
Do mam, których dzieci rozpoczynają naukę w szkole, albo do niej wracają po wakacjach. Macie już informacje, jak ma wyglądać rok szkolny? Podzielcie się poproszę.

W szkole mojej córki, ale to już LO zaszczepione zaszczepiona młodzież ma przesłać skan lub zdjęcie certyfikatu Covid. Niezaszczepione mają wykonać test najpóźniej 48 godzin przed przyjściem do szkoły. Szkoła jest wyposażona w środki dezynfekcyjne i maseczki. Podczas wszystkich przerw, niezależnie od pogody, uczniowie będą wychodzić na zewnątrz szkoły. A jakie wy dostaliście informacje ?
 
reklama
Do mam, których dzieci rozpoczynają naukę w szkole, albo do niej wracają po wakacjach. Macie już informacje, jak ma wyglądać rok szkolny? Podzielcie się poproszę.

W szkole mojej córki, ale to już LO zaszczepione zaszczepiona młodzież ma przesłać skan lub zdjęcie certyfikatu Covid. Niezaszczepione mają wykonać test najpóźniej 48 godzin przed przyjściem do szkoły. Szkoła jest wyposażona w środki dezynfekcyjne i maseczki. Podczas wszystkich przerw, niezależnie od pogody, uczniowie będą wychodzić na zewnątrz szkoły. A jakie wy dostaliście informacje ?
Moje dzieci w przedszkolu. Narazie żadnych info. Tak czy inaczej w tym tygodniu dzieci do przedszkola nie dotrą. Chorujemy nie wiadomo na co
 
Szkoła podstawowa zajęcia w 1 klasie cały czas zamiast w różnych w zależności od przedmiotu. W częściach wspólnych obowiązują maseczki i dystans. Podzielono szatnie i szafki uczniów tak by zachować dystans. Standardowo utworzone izolatorium i dzieci z infekcją nie mogą przychodzić na zajęcia. To tak w telegraficznym skrócie 😉
 
Uczniowie mają pokazywać zaświadczenia ze szczepienia? Dla mnie to niewyobrażalne 🤢 mój syn chodzi do podstawówki. W klasie bez maseczek, na korytarzu maseczki. Rodzicie nie wchodzą do szkoły. To tyle
 
Uczniowie mają pokazywać zaświadczenia ze szczepienia? Dla mnie to niewyobrażalne 🤢 mój syn chodzi do podstawówki. W klasie bez maseczek, na korytarzu maseczki. Rodzicie nie wchodzą do szkoły. To tyle
Tak. W niewielkiej szkole mojej córki w zeszłym roku szkolnym zmarły na Covid 4 osoby.
 
reklama
Do mam, których dzieci rozpoczynają naukę w szkole, albo do niej wracają po wakacjach. Macie już informacje, jak ma wyglądać rok szkolny? Podzielcie się poproszę.

W szkole mojej córki, ale to już LO zaszczepione zaszczepiona młodzież ma przesłać skan lub zdjęcie certyfikatu Covid. Niezaszczepione mają wykonać test najpóźniej 48 godzin przed przyjściem do szkoły. Szkoła jest wyposażona w środki dezynfekcyjne i maseczki. Podczas wszystkich przerw, niezależnie od pogody, uczniowie będą wychodzić na zewnątrz szkoły. A jakie wy dostaliście informacje ?
A jak często dzieci mają wykonywać testy? Wstarczy tylko ten jeden raz przed pójściem do szkoły?
 
Do góry