reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poza granicami kraju- czyli Marcjanki tu i tam :)

Dzieki Pinka.
Zalezy mi bo kiedys kurna wyslalam do jednej firmy, ze chce wyslac paczke i w ogole...i juz bylo niby wszystko umowione,a chyba dzien przed data odbioru dostalam maila, ze nie jada...
 
reklama
I o to ja dolancczam do Was:) jestem marcoweczka a dokladnie termin mam na 17 tego marca.to czekamy i dzielimy sie z Wami emocjami,pozdrawiam wszystkich.
 
harsh tak szybko? wow. Ja ide w srode do poloznej mam nadzieje, ze nie zapomni mi wystawic tego formularza... no i do tej pory MATB1 tez mi nie dala... w ogole to jakos malo mi sie podoba... widzialam ja do tej pory dwa razy!!
 
Masala, ale to dostajesz od reki, musisz sie tylko upomniec :) nie kazdej np. MATB1 jest potrzebne :)
Harsh, to szybciutko dostalas :)
Ciekawe kiedy ja dostane...
 
reklama
Ja wyslalam podanie jak ktoras z Was, dokladnie 9.12.
Tez sie zdziwilam, ze tak szybko szczerze mowiac :) Tym bardziej, ze zadnego listu nie dostalam....No, ale wiadomo jaka pogoda...
Akurat na swieta, wiec fajnie :)


Aha, dziewczyny, jakby co to podanie o SSMG trzeba sobie samemu wziac z jobcentre plus :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry