reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poza granicami kraju- czyli Marcjanki tu i tam :)

my nie pobieralismy jeszcze nigdy nic bo nigdy nam nic nie przyslugiwalo dlatego sie nie orientijemy, ale ciesze sie ze moge sie was poradzic skoro teraz w koncu przyszedl czas na to ze o cos sie mozemy starac:p dzieki i na 100% wykorzystamy wszystkie info:)sanki w tych hinduskich marketch tez mozecie znalezc przynajmniej tu gdzie mieszkam to sa
 
Ostatnia edycja:
reklama
Buziak, a sorry, ze sie zapytam.. Dlugo juz tu pracujecie? No bo WTC to wiele osob moze miec... No i jestescie zarejestrowani w home office?

Wierka, u was sniegu mniej, a u nas nie dosc ze pada ciagle to jeszcze zapowiadaja -20.
 
Nam tez nic nigdy nie przyslugiwalo, ale stwierdzilam ostatnio, ze wysle papiery na WTC i nawet jak go znow nie dostane, to szybciej powinno pojsc jak sie mala urodzi bo beda mieli wszsytko w komputerze... no chyba, ze zle mysle
 
dobrze myslisz :)
A prawda jest taka, ze nie maja podstaw by odmowic CHB na pewno.. inne to wiadomo...uzaleznione od tego ile sie pracowalo..
 
Harsz bo z tego co wiem, to wtc jest liczony na podstawie p60 z poprzedniego roku podatkowego...i na tej podstawie nam sie nie nalezy, ale myslisz, ze oni uwzgledniaja fakt nastepnego czlonka rodziny i tego, ze moje dochody na chwile obecna sie zmniejszyly? czy w nosie maja moje dochody do momentu konca roku podatkowego?
 
Harsz bo z tego co wiem, to wtc jest liczony na podstawie p60 z poprzedniego roku podatkowego...i na tej podstawie nam sie nie nalezy, ale myslisz, ze oni uwzgledniaja fakt nastepnego czlonka rodziny i tego, ze moje dochody na chwile obecna sie zmniejszyly? czy w nosie maja moje dochody do momentu konca roku podatkowego?

Masala sorki ze sie wtrące ale dzwoniąc do nich powinni spytac o kwote z p-60 a takze o to ile w przyblizeniu zarobicie w tym roku. Zanim wiec zadzwonisz policz sobie ile to mniej wiecej bedzie i podaj im. Wiadomo ze na maternity masz mniej. Zresztą maternity liczą jako zero wiec tez powinnas im powiedziec ze twój dochód to czesciowo maternity.


Dziewczyny czy wy sie orientujecie czy bedąc tutaj moge załozyc sobie konto na allegro i pałacić z konta tutaj?
 
ale my np nie mamy WTC,a mamy CHTC...
Nie wiem Masala,szczerze mowiac,ale na pewno dodaja nowego czlonka rodziny,bo my tak mielismy rozpracowane...A w CHTC prognozujesz ile zarobisz...wiec mozesz dac kwote mniejsza..no bo bedziesz miala mniej.. tak jak Anoli pisze :)

Mozesz Anoli placic przez http://www.payu.pl/ placic,ale nie zawsze sie oplaca...czesto tez nie chca wysylac.
Ja w pl mam konto w ING darmowe, wplacam czasami w UK na paypal,przelewam za darmo na polskie konto i gdy np chcialam kupic mamie kwiaty na dzien matki to w taki sposob...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry