reklama

Pozaszkolne i pozaprzedszkolne aktywności Waszych dzieci

Temat na forum 'Rozmowy o wszystkim' rozpoczęty przez annank, 8 Grudzień 2013.

 1. annank

  annank Zaangażowana w BB

  Jak to wygląda u Waszych dzieci? Czy chętnie angażują się w zajęcia dodatkowe typu tańce, karate itd itd... U nas 5 - letnia Hania sama wybrała sobie tańce ludowe (a ja nigdy nie lubiłam ludowych przyśpiewek :)) i póki chce chodzić to chodzi, ale nic na siłę. Moją "ambicją" jest jeszcze język angielski dla małej, ale na razie ma w przedszkolu 0,5 godzinne zajęcia 2 razy w tygodniu, myślę że to jej wystarczy na razie.
   
 2. Jadran

  Jadran Fanka BB :)

  Moja córka od trzeciego roku życia chodziła do tzw Muzycznego Klubu Przedszkolaka w lokalnym DK.Bardzo lubiła te zajęcia.Jednak gdy jak sześciolatka dostała się do szkoły muzycznej na wybrany przez nią instrument odpuściła sobie zajęcia w DK bo,jak stwierdziła: za dużo czasu by jej to zajmowało.
  Teraz jest w drugiej klasie,chodzi do szkoły muzycznej i do szkoły tańca na street dance.
  W zeszłym roku jeździła też konno.
   
 3. reklama
 4. kaniaaaw

  kaniaaaw Zaciekawiona BB

  Ja jeszcze dziecka nie mam ale myślę że na dobry początek to język angielski i gra na instrumencie. Poza tym, jak mała podrośnie liczę na mnóstwo gier planszowych, uwielbiam je i myślę że są fajną alternatywą dla wirtualnej rzeczywistości[​IMG]
   
  Ostatnia edycja: 15 Wrzesień 2015
 5. sashka

  sashka Początkująca w BB

  Warto rozwijać odmałego talenty naszych dzieci :). Im dzieci są mniejsze tym sąmniej wstydliwe i mają takie niezachwiane poczucie, że mogą ipotrafią wszystko. Myślę, że warto postawić na wszystko „potrochu” i z czasem zacząć wyłapywać do czego dziecko manajwiększe predyspozycje. Jestem zwolennikiem wszystkich zajęćruchowych i to od małego: basen, karate, tańce. Również wartopostawić na naukę języków obcych. Dziecięcy umysł najłatwiejwchłania słowa, melodyjność języków obcych.
   
 6. MakowaPanienka_com

  MakowaPanienka_com Zaciekawiona BB

  U nas z zajęć poza przedszkolnych króluje basen oraz piłka nożna dla synka,na dodatkowy angielski póki co nie widzę potrzeby go zapisywać,ponieważ zajęcia odbywają się codziennie w przedszkolu,co w obecnej chwili uważam za wystarczające.
   
 7. SwiatDziecka

  SwiatDziecka Początkująca w BB

  Nasza pociecha chodzi na zajęcia taneczne i pływanie. Jest bardzo zadowolona, w końcu uwielbia ruch, a obydwie dziedziny bardzo ją fascynują. Zajęcia znalazłam na stronie nazajecia.pl i wam również ją polecam :)
   
 8. złośka

  złośka Fanka BB :)

  Są jeszcze Domy Kultury- dzieciaki lubią tam chodzić, maja też mnóstwo zajęć i w ogóle wydaje mi się, że można tam nieźle czas spędzić.
   

Poleć forum