reklama

Pozaszkolne i pozaprzedszkolne aktywności Waszych dzieci

Temat na forum 'Rozmowy o wszystkim' rozpoczęty przez annank, 8 Grudzień 2013.

1. annank

annank Zaangażowana w BB

Jak to wygląda u Waszych dzieci? Czy chętnie angażują się w zajęcia dodatkowe typu tańce, karate itd itd... U nas 5 - letnia Hania sama wybrała sobie tańce ludowe (a ja nigdy nie lubiłam ludowych przyśpiewek :)) i póki chce chodzić to chodzi, ale nic na siłę. Moją "ambicją" jest jeszcze język angielski dla małej, ale na razie ma w przedszkolu 0,5 godzinne zajęcia 2 razy w tygodniu, myślę że to jej wystarczy na razie.

2. Jadran

Jadran Fanka BB :)

Moja córka od trzeciego roku życia chodziła do tzw Muzycznego Klubu Przedszkolaka w lokalnym DK.Bardzo lubiła te zajęcia.Jednak gdy jak sześciolatka dostała się do szkoły muzycznej na wybrany przez nią instrument odpuściła sobie zajęcia w DK bo,jak stwierdziła: za dużo czasu by jej to zajmowało.
    Teraz jest w drugiej klasie,chodzi do szkoły muzycznej i do szkoły tańca na street dance.
    W zeszłym roku jeździła też konno.

3. reklama
  4. kaniaaaw

kaniaaaw Zaciekawiona BB

Ja jeszcze dziecka nie mam ale myślę że na dobry początek to język angielski i gra na instrumencie. Poza tym, jak mała podrośnie liczę na mnóstwo gier planszowych, uwielbiam je i myślę że są fajną alternatywą dla wirtualnej rzeczywistości[​IMG]

Ostatnia edycja: 15 Wrzesień 2015
  5. sashka

sashka Początkująca w BB

Warto rozwijać odmałego talenty naszych dzieci :). Im dzieci są mniejsze tym sąmniej wstydliwe i mają takie niezachwiane poczucie, że mogą ipotrafią wszystko. Myślę, że warto postawić na wszystko „potrochu” i z czasem zacząć wyłapywać do czego dziecko manajwiększe predyspozycje. Jestem zwolennikiem wszystkich zajęćruchowych i to od małego: basen, karate, tańce. Również wartopostawić na naukę języków obcych. Dziecięcy umysł najłatwiejwchłania słowa, melodyjność języków obcych.

6. MakowaPanienka_com

MakowaPanienka_com Zaciekawiona BB

U nas z zajęć poza przedszkolnych króluje basen oraz piłka nożna dla synka,na dodatkowy angielski póki co nie widzę potrzeby go zapisywać,ponieważ zajęcia odbywają się codziennie w przedszkolu,co w obecnej chwili uważam za wystarczające.

7. SwiatDziecka

SwiatDziecka Początkująca w BB

Nasza pociecha chodzi na zajęcia taneczne i pływanie. Jest bardzo zadowolona, w końcu uwielbia ruch, a obydwie dziedziny bardzo ją fascynują. Zajęcia znalazłam na stronie nazajecia.pl i wam również ją polecam :)

8. złośka

złośka Fanka BB :)

Są jeszcze Domy Kultury- dzieciaki lubią tam chodzić, maja też mnóstwo zajęć i w ogóle wydaje mi się, że można tam nieźle czas spędzić.

Poleć forum