reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pozbawienie praw ojca

Dołączył(a)
11 Lipiec 2009
Postów
11
Witam!!! Mam pytanie odnośnie sprawy o pozbawienie praw ojca do mojej córki. Pozew już złozyłam. A sąd wysłał do mnie kuratora rodzinnego i mops po co to wszysto? Czy to jest rutynowa wizyta? I co beda chcieli odemnie i jakie pytania będa zadawac?
 
reklama
Witam!!! Mam pytanie odnośnie sprawy o pozbawienie praw ojca do mojej córki. Pozew już złozyłam. A sąd wysłał do mnie kuratora rodzinnego i mops po co to wszysto? Czy to jest rutynowa wizyta? I co beda chcieli odemnie i jakie pytania będa zadawac?

Pozbawienie ojca praw oznacza, że będzie Pani jedyną osobą decydujacą o sprawach dziecka. Sąd musi mieć zatem pewnosć, że jest Pani w stanie sprostać takiej odpowiedzialności. Wizyta kuratora, czasem rozmowa z psychologiem itp. służą ocenie warunków życia dziecka oraz Pani predyspozycji do bycia wyłącznym opiekunem dziecka.
 
Do góry