reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pozbawienie praw rodzicielskich matki

Dołączył(a)
21 Lipiec 2012
Postów
1
Dzien dobry.Mam taki problem,moja zona od pewnego czau zaczela spowrotem nalogowo pic i znikac z domu na kilka,kilkanascie nocy zostawiajac córeczke pod opieka mojej 70letniej mamy a jak wracala mniej lub bardziej pijana potrafila w takim stanie karmic dziecko piersia.Ja pracowalem jako kierowca i niekturych rzeczy poprostu nie wiedziale,jak tylko sie o tym wszystkim zorjentowalem zrezygnowalem z pracy ale moja zona jak by w odpowiedzi na to znikal na drugi dzien z domu i nie ma jej juz 2tyg,ostatnio znalazlem ja z kochankiem na tzw.melinie w stanie totalnego wyczerpania po kolejnym dniu picie i przyprowadzilem do domu na drugi dzien jak tylko doszla odrobine do siebie poprostu znikla znowu.A tak jak wczesniej wspomnialem o wielu zeczach nie wiedzialem bo poprostu klamala ze to jest u kolezanki a to ze musi dluzej w pracy zostac itd.W zwiazku z tym moje pyt.brzmi.Chce wziac rozwod lub separacje i jakie sa moje szanse na otrzymanie calkowitej opieki nad dzieckiem i jak mam zrobic zeby do czau rozwodu opieke nad dzieckiem tez zostala mi przydzielona.I czy w razie jak by chciala przyjs po dziecko czy moge jej go poprostu nie dac poniewarz obawiam sie o bespieczenstwo mojej cureczki.PROSZE O RADE I Z GURY DZIENKUJ
 
reklama
szanse na odebranie jej praw są duże, ale pamietaj że to kobieta i sądy zazwyczaj są bardziej przychyne kobietom. ale niekoniecznie tak musi byc. Jesli pije, dzieckiem sie nei zajmuje to szanse sa ogromne. Jesli chodzi o opieke to w obecnym stanie sad moze nawet zakazac osobistej stycznosci jej i dziecka w obawie o bezpieczeństwo córki. ale to wszytsko i tak musi byc sprawdznowe. Najlpeiej jak masz na wszytsko doqwody. łatwiej bedzie.
Co do reszty.... jesli wierzysz jeszcze w jej przemiane to do tego nadaje sie separacja- moe zsie przestraszy zacznie dbac o siebie. Jesli nie wierzysz w przemiane składaj o rzozwód z orzekaniem o winie.
 
Dzien dobry.Mam taki problem,moja zona od pewnego czau zaczela spowrotem nalogowo pic i znikac z domu na kilka,kilkanascie nocy zostawiajac córeczke pod opieka mojej 70letniej mamy a jak wracala mniej lub bardziej pijana potrafila w takim stanie karmic dziecko piersia.Ja pracowalem jako kierowca i niekturych rzeczy poprostu nie wiedziale,jak tylko sie o tym wszystkim zorjentowalem zrezygnowalem z pracy ale moja zona jak by w odpowiedzi na to znikal na drugi dzien z domu i nie ma jej juz 2tyg,ostatnio znalazlem ja z kochankiem na tzw.melinie w stanie totalnego wyczerpania po kolejnym dniu picie i przyprowadzilem do domu na drugi dzien jak tylko doszla odrobine do siebie poprostu znikla znowu.A tak jak wczesniej wspomnialem o wielu zeczach nie wiedzialem bo poprostu klamala ze to jest u kolezanki a to ze musi dluzej w pracy zostac itd.W zwiazku z tym moje pyt.brzmi.Chce wziac rozwod lub separacje i jakie sa moje szanse na otrzymanie calkowitej opieki nad dzieckiem i jak mam zrobic zeby do czau rozwodu opieke nad dzieckiem tez zostala mi przydzielona.I czy w razie jak by chciala przyjs po dziecko czy moge jej go poprostu nie dac poniewarz obawiam sie o bespieczenstwo mojej cureczki.PROSZE O RADE I Z GURY DZIENKUJ

Bardzo czesto na tym forum pojawiają sie watki dot. odebrania praw rodzicielskich rodzicowi patologicznemu. Nie piszecie Państwo jednak o tym jakie dowody posiadacie. Sprawa w sądzie w takim przypadku moze być bardzo krótka (jesli dowody są niezbite) i nie do wygrania (jesli nie ma dowów lub są nimi zeznania osób, które trudo uznać za bezstronne). Prosze pamietać, ze to na osobie stawiającej zarzut ciązy obowiązek udowodnienia, że tak właśnie jest. Do takiego postępowania trzeba się bardzo dobrze przygotować.
 
Do góry