reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poziom bhcg po poronieniu a kolejna ciąża

Dołączył(a)
25 Wrzesień 2021
Postów
2
Cześć Dziewczyny,
nigdy nie sądziłam, że znajdę się na takim forum i będę miała problem z ciążą. Cieszę się jednak, że takie miejsce jest.
Mam 16 letniego syna, ale z chciałabym mieć jeszcze dziecko. Zaszłam w ciążę w pierwszym cyklu po usunięciu mireny, ale okazało się że nie widać zarodka. To był ok 5 tyg. Poroniłam za pomocą środków farmakologicznych 10 sierpnia. To prawie 7 tyg. temu. Wciąż nie mam okresu. Wczoraj zrobiłam bhcg i wyszło 9. Czy to kolejna ciąża czy też utrzymuje się jeszcze po poronieniu. Oczywiście powtórzę w poniedziałek, ale chciałbym wiedzieć jakie macie doświadczenia. Jak każda pragnąca dziecka, aż boje się cieszyć...
 
reklama
Zależy jak wysoki byl poziom bety przy poronieniu ,ale tylko powtórzenie bety da odpowiedź, ja po 2 tygodniach miałam 0 ,ale ja mialam mega niska bete
 
Cześć Dziewczyny,
nigdy nie sądziłam, że znajdę się na takim forum i będę miała problem z ciążą. Cieszę się jednak, że takie miejsce jest.
Mam 16 letniego syna, ale z chciałabym mieć jeszcze dziecko. Zaszłam w ciążę w pierwszym cyklu po usunięciu mireny, ale okazało się że nie widać zarodka. To był ok 5 tyg. Poroniłam za pomocą środków farmakologicznych 10 sierpnia. To prawie 7 tyg. temu. Wciąż nie mam okresu. Wczoraj zrobiłam bhcg i wyszło 9. Czy to kolejna ciąża czy też utrzymuje się jeszcze po poronieniu. Oczywiście powtórzę w poniedziałek, ale chciałbym wiedzieć jakie macie doświadczenia. Jak każda pragnąca dziecka, aż boje się cieszyć...
Raczej coś się dzieje. Ja straciłam w 16 TC 04.08 więc podobnie w międzyczasie 3 cykle a we wtorek beta 4.85 w czwartek już 28
 
Oznacz betę ponownie.
Jest szansa na ciążę, ale też niejednokrotnie takie sytuacje kończą się łyżeczkowaniem, czego Ci nie życzę.
Beta jest też dość niska, więc może po prostu tak spada pomalutku, ale trzeba koniecznie to kontrolować.

Trzymam kciuki, by była to ciąża (PS. możesz zrobić test ciążowy sikany - kreski powinny z każdym dniem być wyraźniejsze).
 
Do góry