reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poziom Hcg po poronieniu?

reklama
Hm...po poronieniu jeszcze jakiś czas miałam dodatnie testy, ale tylko te czułe 10- mocne kreski. Jednak z każdym dniem były coraz bledsze...zawsze robiłam test z tej samej firmy i tylko do ok tygodni po poronieniu. Po.miesiaczce miałam wizytę kontrolna i w jej dzień zrobiłam test, bo plamiłam...u mnie wyszedł pozytywny, mocne krechy...byłam pewna, że to pozostałość z poprzedniej ciazy a tu bach byłam już znów w ciazy, było już widać pęcherzyk na usg(bardzo wczesna ciaza).
 
A miałaś robione jakieś badania po poronieniu? USG? Betę? Cokolwiek co by powiedziało, że na pewno jest już po poronieniu?
 
Tak ,20 stycznia byłam na USG i powiedziała że ciąży nie ma. Ale minęło 2 tygodnie od tego czasu i kreski dalej są. Myślę czy czekać czy dzwonic tam. Mówiła że jeśli testy będą pozytywny 2 tygodnie po badaniu czyli dziś to mam dzwonic. Ale nie wiem. W niedzielę minie 5 tygodni od poronienia
 
Być może organizm nie oczyścił się do końca i testy będą wychodziły pozytywne . Ja niestety tak miałam
 
reklama
Do góry