reklama

Pozmajmy sie :-)

Temat na forum 'Październikowe mamy 2016' rozpoczęty przez ruda1991, 2 Luty 2016.

1. ruda1991

ruda1991 Fanka BB :)

Pisac :-)

2. ruda1991

ruda1991 Fanka BB :)

Wiec ja zaczne. Jestem mama 15 miesiecznego Jasia ur 5.11
    Siedze w domu na wychowawczym. Mam 25 lat a dokladnie w kwietniu. Mieszkam w woj. Opolskim.
    Termin według apki 1.10 a według gina 30.09. Staralismy sie 6 cykli i juz obstawialam najgorsze. Odpucilismy i bach jest :-)

Ostatnia edycja: 2 Luty 2016
  3. reklama
  4. madziorek30

madziorek30 Fanka BB :)

Magda 29 lat mamy 3 letniego Adasia mieszkam w woj. śląskim
    Termin wg kalkulatora zalezy 30.09/1.10 termin przez gin 2.10 ( synka ur 1,5 tyg wcześniej od planowanej daty)

5. Ula83

Ula83 Zaciekawiona BB

Ula z Podlasia, jeszcze 32 lata :) . Mama prawie 4-letniego Michałka i 11-miesięcznego Maciusia. Termin wyliczony przeze mnie to 8.10, ale zostanę pewnie wrześniową mamą bo czeka mnie cc

6. nianiusia

nianiusia Fanka BB :)

Mam 27 lat i dwojke dzieci. :) Hania w kwietniu skonczy 4 latka a Nikuś ma 16 miesiecy. Mieszkam w woj.pomorskim. Termin z kalkulatora wychodzi na 7.10.

7. neilaaa

neilaaa Fanka BB :)

To również ja się przedstawię :)

Mam 31 lat i synka Maksia który w sierpniu skończy 5 lat. Mieszkamy w woj. śląskim a dokładniej w Zagłębiu Dąbrowskim:)
    Termin wg moich obliczeń to 30/09 lub 1/10.

8. neilaaa

neilaaa Fanka BB :)

Madziorek z jakiego dokładnie miasta jesteś ?

9. ewelinka10425

ewelinka10425 Fanka BB :)

Ewelina, 24 lata, mieszkam w Lublinie, pierwsze dziecko :) termin 05 październik.

10. reklama
  11. Ann_

Ann_ Fanka BB :)

Dziewczyny co tak mało o sobie :-)
    Ja mam na imię Ania. Za dwa tygodnie skończę 26 lat. Pochodzę z Chełma w lubelskim, ale z mężem i synem mieszkamy w Niemczech. Wiktor m 16 mc jest z końca września. Kalkulator wylicza termin na 8.10. Ja tak jak Ula prawdopodobnie będę miała cc więc moje dzieci będą miały urodziny blisko siebie ;-)

12. bbubbka

bbubbka Fanka BB :)

Jestem Ewelina, wychodzi na to, że na razie najmłodsza: 23 lata ;)
    To moja 3 ciąża niestety wcześniejsze poroniłam na wczesnym etapie.
    Jestem z woj, Podkarpackiego. Kalkulator wyliczył mi datę porodu na 5 października ;)

Poleć forum