reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pozmajmy sie :-)

reklama
Wiec ja zaczne. Jestem mama 15 miesiecznego Jasia ur 5.11
Siedze w domu na wychowawczym. Mam 25 lat a dokladnie w kwietniu. Mieszkam w woj. Opolskim.
Termin według apki 1.10 a według gina 30.09. Staralismy sie 6 cykli i juz obstawialam najgorsze. Odpucilismy i bach jest :-)
 
Ostatnia edycja:
Magda 29 lat mamy 3 letniego Adasia mieszkam w woj. śląskim
Termin wg kalkulatora zalezy 30.09/1.10 termin przez gin 2.10 ( synka ur 1,5 tyg wcześniej od planowanej daty)
 
Ula z Podlasia, jeszcze 32 lata :) . Mama prawie 4-letniego Michałka i 11-miesięcznego Maciusia. Termin wyliczony przeze mnie to 8.10, ale zostanę pewnie wrześniową mamą bo czeka mnie cc
 
Mam 27 lat i dwojke dzieci. :) Hania w kwietniu skonczy 4 latka a Nikuś ma 16 miesiecy. Mieszkam w woj.pomorskim. Termin z kalkulatora wychodzi na 7.10.
 
Dziewczyny co tak mało o sobie :-)
Ja mam na imię Ania. Za dwa tygodnie skończę 26 lat. Pochodzę z Chełma w lubelskim, ale z mężem i synem mieszkamy w Niemczech. Wiktor m 16 mc jest z końca września. Kalkulator wylicza termin na 8.10. Ja tak jak Ula prawdopodobnie będę miała cc więc moje dzieci będą miały urodziny blisko siebie ;-)
 
reklama
Jestem Ewelina, wychodzi na to, że na razie najmłodsza: 23 lata ;)
To moja 3 ciąża niestety wcześniejsze poroniłam na wczesnym etapie.
Jestem z woj, Podkarpackiego. Kalkulator wyliczył mi datę porodu na 5 października ;)
 
Do góry