reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pozmajmy sie :-)

Cześć Wszystkim,

Mam na imię Alicja , za 11 dni kończe 24 lata. Na stronie jestem 1 raz i 1 raz jestem w ciąży. Nie oriętuje się w świecie gdzie chodzi o pieluszki, smoczki, ubranka itd.
I nigdy się nie opiekowałam dziećmi , jedynie przypilnowałam żeby tylko spało kiedy jej/jego mama poszła tylko do sklepu.
A tak nie mam pojęcia za co się zabrać.

Mam nadzieje że na forum uda mi się systematycznie zaglądać i dowiadywać się czegoś nowego.

Pochodzę z Gdańska ale mieszkam z moim chłopakiem od 3,5 lat w Irlandii. Nie mam rodziny tutaj i mam nadzieje że uda mi się na forum dogadać z wami , mimo dzielących nas kilometrów.

Pozdrawiam z zielonej wyspy,
Ala
 
reklama
Alice, witaj ;)
Pytaj o wszystko śmiało :)
Tutaj jest więcej mam które mieszkają za granicą, wszystkie rozumiemy się dobrze b :)
Napisz na ogólnym :)

Napisane na D6603 w aplikacji Forum BabyBoom

Agnieszka , Jak tutaj się odnajdę to napiszę ;) Bo teraz dla mnie to czarna magia haha

Alice witaj wśród Mamusiek:)

Rozumiem, że termin na październik, w którym tc jesteś?

Betkaa , w tym tygodniu zaczyna mi się 20 tydzień.
 
reklama
Do góry