reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pozmajmy sie :-)

reklama
Magda, mam 34 lata, mieszkam w Uk
Pierwszy raz w zyciu , okres spoznil mi sie 6dni ...na tescie jedna slabsza kreska, bede oczywiscie robic ponownie, ale czuje ze to dzidzia [emoji5], wg kalkulatora termin 14/10




Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Witam, jestem Ola:) mieszkam w woj. Pomorskim. Z mężem staraliśmy się o dzidzie od ślubu czyli od dwóch lat. W tym miesiącu już się podałam i zrobiłam test dla świętego spokoju bo okres się spoznial a tu dwie krechy:) kalkulator obliczyl termin na 17.10
 
Witam jestem Asia w maju skończę 27 lat. Jestem mamą trójki wspaniałych dzieci; 8,5 letniej Amelia, 7 letniej Vanessy i 2,5 letniego Gabriela. To moja czwarta ciąża z obliczeń termin na 16.10
 
Witam ;) jestem Klaudia :) z woj. Małopolska :). Mam 22 lata ;).
10 cykl staran z mężem :) iii nie wiadomo czy się cieszyć czy nie :( bledziochy na testach wychodzą :( beta dopiero do odebrania w poniedziałek. Ginekolog we wtorek. Wiec jeszcze nie wiadomo :( chciałabym zostać tutaj z Wami :( chociaż boli podbrzusze jak na @ :( I co chwile latam do WC spojrzeć czy się pojawiła czy nie :(
 
reklama
Do góry