reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Późna owulacja a ciąża - w którym dniu?

Rozwiązania
0
Witam,

Jestem w trakcie pierwszej stymulacji Aromek (jak Lamette) od 3 do 7 dnia cyklu po 1 tabletce.
Mam dostać zastrzyk na pękniecie w zależności od pęcherzyka, jestem w trakcie monitoringu cyklu (LH, estradiol, progesteron i USG).
Teraz jestem w 17 dniu cyklu -endometrium 7 mm / pęcherzyk 15 mm / estradiol 136 ng/ml.
Lekarz powiedział, że na spokojnie. Wszystko dobrze się zapowiada. Taka moja natura, i nawet na stymulacji, owulacja może być w późniejszym dniu.

Jestem ciekawa, jak było u Was? W którym dniu miałyście owulacje? Jakiej wielkości był pęcherzyk? Czy udało Wam się zajść w ciążę?

reklama

Charlotte21

Fanka BB :)
Miasto
Katowice
Rozwiązania
0
Z tego co kojarzę, to pęcherzyk kolo 20 mm jest idealny na pęknięcie. U mnie na monitoringu tylko mowila lekarka. :można działać 🙂
Mam znajoma, ktora miala przesunięta owulscje a jej organizm mowil ze jestem wczesbiej 😆 takze wszystko możliwe. U nas wyszlo na tak, jak średnio co 2 dni bylo wsolzycie. 👍

Rozwiązania
0
Z tego co kojarzę, to pęcherzyk kolo 20 mm jest idealny na pęknięcie. U mnie na monitoringu tylko mowila lekarka. :można działać 🙂
Mam znajoma, ktora miala przesunięta owulscje a jej organizm mowil ze jestem wczesbiej 😆 takze wszystko możliwe. U nas wyszlo na tak, jak średnio co 2 dni bylo wsolzycie. 👍
Super, dziękuję za odpowiedź. Za którym cyklem się udało? :)

U mnie w ostatnim cyklu podczas stymulacji miałam ok.18 mm, we krwi LH był wysoki, więc był wyrzut, estradiol też, który świadczył o tym, że pęcherzyk jest już dojrzały. :) Niestety nam się nie udało.

3 dni po owulacji miałam brać progesteron przez 10 dni, ale w trakcie brania wystąpiła miesiączka, czego lekarz się nie spodziewał. Co najpewniej świadczy o tym, że mam niedomogę progesteronu. Więc teraz znowu aromek, monitoring owulacji, ok 17-18 dnia cyklu badanie krwi oraz usg i konsultacja, kiedy mam zacząć progesteron przyjmować, ale już w zwiększonej dawce. Zobaczymy, jak wyjdzie w tym cyklu.

Charlotte21

Fanka BB :)
Miasto
Katowice
Rozwiązania
0
Super, dziękuję za odpowiedź. Za którym cyklem się udało? :)

U mnie w ostatnim cyklu podczas stymulacji miałam ok.18 mm, we krwi LH był wysoki, więc był wyrzut, estradiol też, który świadczył o tym, że pęcherzyk jest już dojrzały. :) Niestety nam się nie udało.

3 dni po owulacji miałam brać progesteron przez 10 dni, ale w trakcie brania wystąpiła miesiączka, czego lekarz się nie spodziewał. Co najpewniej świadczy o tym, że mam niedomogę progesteronu. Więc teraz znowu aromek, monitoring owulacji, ok 17-18 dnia cyklu badanie krwi oraz usg i konsultacja, kiedy mam zacząć progesteron przyjmować, ale już w zwiększonej dawce. Zobaczymy, jak wyjdzie w tym cyklu.
U nas bylo troche pod górkę. Najpierw dwa lata staran. W końcu się udało. Ale poroniłam, potem za pierwszym razem się udało, ale też poroniłam (wada genetyczna) i za trzecic razem tez za pierwszym razem i z tej ciszy mam 4 miesięczna corke. 😄 ostatni raz bym bez monitoringu i lekow. Wakacje zadzialaly.

Rozwiązania
0
U nas bylo troche pod górkę. Najpierw dwa lata staran. W końcu się udało. Ale poroniłam, potem za pierwszym razem się udało, ale też poroniłam (wada genetyczna) i za trzecic razem tez za pierwszym razem i z tej ciszy mam 4 miesięczna corke. 😄 ostatni raz bym bez monitoringu i lekow. Wakacje zadzialaly.
Cieszę się, że się udało! :) Musiałaś być bardzo silna i dzielna.

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
F Późna owulacja a ciąża. Ciąża, poród, połóg 14
M Stymulacja - Późna Owulacja - Staranie się o dziecko Staramy się 6
O Bardzo późna owulacja 45 i 46 dc Potrzebuję porady 7
N Niskie AMH oraz teratozoospermia Staramy się 2
bombelq Późna kolka? Zdrowie 9
C Owulacja, starania a antybiotyk i koronawirus Potrzebuję porady 10
P Owulacja ?? Staramy się 1
domgro Interpretacja testu owulacyjnego Potrzebuję porady 5
D Plamienia podczas owulacji? Ciąża, poród, połóg 3
Justi1234 duphaston, owulacja, starania pomóżcie. Staramy się 36
L LH spada przed owulacja Potrzebuję porady 4
C Czy przy cyklach/cyklu 37-dniowym owulacja jest możliwa? Potrzebuję porady 17
K Owulacja BB położna radzi mamom 6
Nesbitt33 Zajście w ciążę 5 dni przed owulacja Staramy się 14
Arielda Czy jest możliwa owulacja po niższym progesteronie? Staramy się 1
basiaaa211 Ciąża a owulacja Potrzebuję porady 21
F Owulacja przy kp Staramy się 3
K Owulacja Staramy się 1
R Dziwna sytuacja z okresem Ciąża, poród, połóg 38
K Niski estradiol, a owulacja Staramy się 0
Magdalena999666 Plamienia w środku Cyklu Staramy się 3
Domi9534 Owulacja Ciąża, poród, połóg 12
M Progesteron w 21 dc, a owulacja Staramy się 3
c@t Ovarin a owulacja Staramy się 22
karolciaaa29 Podwójna owulka? Staramy się 1
paulinkkka Owulacja Potrzebuję porady 4
Czekooolada Owulacja , objawy Staramy się 5
paulinakowalska874@gmail. Owulacja Ciąża, poród, połóg 8
D Owulacja Staramy się 1
P Testy owulacyjne - potrzebuję pomocy Potrzebuję porady 5
A testy owulacyjne clearblue i stymulacja owulacji Potrzebuję porady 9
A Owulacja Staramy się 4
Magdaa..K123 clostillbegyt owulacja Potrzebuję porady 9
B Rosnąca temperatura przed okresem, pozytywny test owulacyjny, a brak owulacji Staramy się 15
OliwkaWojcik Czy to owulacja? Potrzebuję porady 1
X Pregnyl i spozniona owulacja ? Potrzebuję porady 11
P Owulacja Staramy się 3
aga.i.nieszka Starania po odstawieniu Nuvaring lub tabletek! Staramy się 15
K Owulacja kilka razy w ciągu cyklu i krwawienie Staramy się 10
L Pierwsze objawy - wczesne Staramy się 24
F Inofem lub podobne. Staramy się 6
F Problemy z pękaniem pęcherzyka. Potrzebuję porady 12
Jastia Jak to jest z ta owulacja... Potrzebuję porady 2
Sabrina32 Owulacja z prawego i lewego jajnika a płeć Staramy się 15
D Owulacja? Potrzebuję porady 4
N Owulacja objawy Staramy się 11