reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Późna owulacja

Kamila1996

Fanka BB :)
Dołączył(a)
14 Marzec 2021
Postów
215
Cześć dziewczyny :)
Czy jest możliwa późna owulacja?
Może opowiem od początku.
Byłam u ginekologa 19 maja (był to mój 13 dzień cyklu) i stwierdził, że cykl prawdopodobnie będzie bezowulacyjny.
Do tej pory nie mam miesiączki (dziś 43 dzień cyklu), od poniedziałku (40 dzień cyklu), bardzo bolą mnie piersi.
Mam nieregularne cykle, poprzedni trwał 35 dni (ostatnia miesiączka 6 maj).
Czy jest możliwe, że jednak ta owulacja u mnie wystąpiła? Nie wykonywałam żadnych testów owulacyjnych w tym cyklu.
 
reklama
Cześć dziewczyny :)
Czy jest możliwa późna owulacja?
Może opowiem od początku.
Byłam u ginekologa 19 maja (był to mój 13 dzień cyklu) i stwierdził, że cykl prawdopodobnie będzie bezowulacyjny.
Do tej pory nie mam miesiączki (dziś 43 dzień cyklu), od poniedziałku (40 dzień cyklu), bardzo bolą mnie piersi.
Mam nieregularne cykle, poprzedni trwał 35 dni (ostatnia miesiączka 6 maj).
Czy jest możliwe, że jednak ta owulacja u mnie wystąpiła? Nie wykonywałam żadnych testów owulacyjnych w tym cyklu.
Dodam, że tydzień temu w piątek, było to już wieczorem, złapał mnie potworny ból podbrzusza, taki tępy/kłujący.
A od poniedziałku właśnie ból piersi.
 
Raz na jakiś czas może trafić się cykl z późniejszą owulacją. Moje cykle trwają zazwyczaj ok 30 dni, owu mam ok 16dc, a w grudniu cykl trwał 50 dni a owu była w 38 dc.
 
Raz na jakiś czas może trafić się cykl z późniejszą owulacją. Moje cykle trwają zazwyczaj ok 30 dni, owu mam ok 16dc, a w grudniu cykl trwał 50 dni a owu była w 38 dc.
Czyli wszystko się może zdarzyć 😀
Owulację miałaś potwierdzoną USG w tym 38 dniu, czy raczej ze swoich obserwacji lub testy owulacyjne?
Ja w tym cyklu powiedzmy ‚odpuściłam’ jak ginekolog mi tak powiedział, ale myśle, że jednak ta owulacja mogła wystąpić.
 
Czyli wszystko się może zdarzyć 😀
Owulację miałaś potwierdzoną USG w tym 38 dniu, czy raczej ze swoich obserwacji lub testy owulacyjne?
Ja w tym cyklu powiedzmy ‚odpuściłam’ jak ginekolog mi tak powiedział, ale myśle, że jednak ta owulacja mogła wystąpić.
Nie miałam potwierdzonej monitoringiem (więc ok, nie była na 100%) ale prowadziłam wykresy temperatur i każdy lekarz, który zobaczył ten wykres potwierdził, że przypuszczalnie owu była. Tak czy inaczej - raz na jakiś czas późniejsze owulacje mogą się trafić, tak samo cykle bezowulacyjne.
 
Cześć dziewczyny :)
Czy jest możliwa późna owulacja?
Może opowiem od początku.
Byłam u ginekologa 19 maja (był to mój 13 dzień cyklu) i stwierdził, że cykl prawdopodobnie będzie bezowulacyjny.
Do tej pory nie mam miesiączki (dziś 43 dzień cyklu), od poniedziałku (40 dzień cyklu), bardzo bolą mnie piersi.
Mam nieregularne cykle, poprzedni trwał 35 dni (ostatnia miesiączka 6 maj).
Czy jest możliwe, że jednak ta owulacja u mnie wystąpiła? Nie wykonywałam żadnych testów owulacyjnych w tym cyklu.
Hej, czytam twoja wypowiedź i jakbym czytała swoją.. praktycznie słowo w słowo [emoji2960] też ostatnia @ 6 maja, dziś 43 DC a jej dalej nie ma. Od poniedziałku też mnie piersi bolą a od dwóch dni to już ledwo dotykam... A na @ się narazie nie zapowiada [emoji1745] myślę że owu mi się przesunęła i była na początku czerwca.. czas pokaże. Kiedy będziesz testować?[emoji4]
 
Hej, czytam twoja wypowiedź i jakbym czytała swoją.. praktycznie słowo w słowo [emoji2960] też ostatnia @ 6 maja, dziś 43 DC a jej dalej nie ma. Od poniedziałku też mnie piersi bolą a od dwóch dni to już ledwo dotykam... A na @ się narazie nie zapowiada [emoji1745] myślę że owu mi się przesunęła i była na początku czerwca.. czas pokaże. Kiedy będziesz testować?[emoji4]
O proszę, jaki świat jest mały 😀
Mam cichą nadzieję że miesiączka jednak nie nadejdzie i będzie niespodzianka, ale tak jak mówisz - czas pokaże 😀
Myśle, że będę testować nie szybciej niż w poniedziałek/wtorek.
A Ty? ☺️
 
O proszę, jaki świat jest mały [emoji3]
Mam cichą nadzieję że miesiączka jednak nie nadejdzie i będzie niespodzianka, ale tak jak mówisz - czas pokaże [emoji3]
Myśle, że będę testować nie szybciej niż w poniedziałek/wtorek.
A Ty? [emoji3526]
No ja coraz bardziej liczę na to że do mnie też nie przyjdzie, ale znając moje szczęście... Ja będę testować jutro bo mam małą imprezkę więc wolę wiedzieć co i jak, już się stresuje [emoji51] to trzymam kciuki za nas obie [emoji1696][emoji1696]
 
reklama
Do góry